Vážení zákazníci,

od 20.3.2024 po přechodnou dobu prodej a servis zn. Opel najdete v budově Citroën (Doubská 437).

Dále probíhá rekonstrukce v budově Doubská 660. Servis vozů Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete v 1. patře v kanceláři vpravo. Prodej vozů značek Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete také v 1. patře.

Děkujeme za pochopení AUTO KP PLUS.

25. - 26. 5. TOYOTA VÍKEND

V sobotu 1.6.2024 budou všechny naše provozovny uzavřeny z důvodu konání promo akce. Prodejní personál tak najdete v autokempu v Liberci Pavlovicích na " Sportovním dětském víkendu s AUTO KP PLUS".

 

O nás

Společnost AUTO KP PLUS HOLDING a.s. se od roku 1996 zabývá prodejem nových vozů. Od počátku se úspěšně orientovala na prodej a servis osobních vozů značky Suzuki, se kterou se brzy dostala do podvědomí veřejnosti. Postupně přidala do svého portfolia další značky, a to: Fiat, Citroën Toyota, Nissan, Jeep, Opel a Hyundai. Nyní společnost AUTO KP PLUS HOLDING a.s. patří k největším  prodejcům nových vozů v Libereckém kraji a je jedním z nejvýznamnějších prodejců značek Suzuki, Fiat, Citroën, Toyota, Nissan, Jeep,Opel a Hyundai v České republice. Pro tyto značky zajišťuje  kompletní a komplexní záruční i pozáruční servis.

Jsme také součástí projektu BUSINESS CENTER, Fiat Professional a Toyota Business Plus v rámci kterých nabízíme individuální přístup v nabídce produktů a služeb klientům s vozovým parkem užitkových vozů. 

Auto-KP-1  Auto-KP-12  Auto-KP-Fiat_1  Auto-KP-10
 

 

Suzuki
Fiat
Citroën
Toyota
Nissan
Jeep
Opel
Hyundai