Vážení zákazníci,

od 20.3.2024 po přechodnou dobu prodej a servis zn. Opel najdete v budově Citroën (Doubská 437).

Dále probíhá rekonstrukce v budově Doubská 660. Servis vozů Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete v 1. patře v kanceláři vpravo. Prodej vozů značek Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete také v 1. patře.

Děkujeme za pochopení AUTO KP PLUS.

25. - 26. 5. TOYOTA VÍKEND

V sobotu 1.6.2024 budou všechny naše provozovny uzavřeny z důvodu konání promo akce. Prodejní personál tak najdete v autokempu v Liberci Pavlovicích na " Sportovním dětském víkendu s AUTO KP PLUS".

 

Reference

Sittová Šárka

Už při koupí auta jsem byla překvapená profesionálním přístupem a vstřícností. Po třech týdnech přišel problém, když jsem špatně natankovala. Při placení jsem si všimla mé chyby a málem se zhroutila. Stačil jeden telefon na prodejnu Toyoty panu Štěpánovi a o víc jsem se nemusela starat. Do hodiny jsem byla odtahovou službou dopravena na servis, kde se auta ujal pan Klouda a druhý den auto bylo v pořádku i přesto, že měli spoustu práce a zakázek . Mnohokrát bych chtěla poděkovat né jen oboum jmenovaným pánům ale celému kolektivu. Jsem moc ráda, že jsem si moje vysněné auto koupila právě u vás. Pokud se někdo rozhodujete o koupi nového vozu, neváhejte navštívit tuto prodejnu, jsou tam lidé na pravém místě.
Děkuji Šárka Sittová

Souček Oldřich

Dobrý den,

obracím se na Vás touto cestou a chci poděkovat za nebývale vstřícný přístup vašich kolegů s urgentí potřebou opravy auta (rozbitá mlhovka). Jelikož se chystáme odjet do zahraničí na lyže tak to pro nás byla nepříjemná situace, ale díky rychlé reakci vašich kolegů to bylo během půl dne vyřešeno, takto si představuji služby zákazníkům i když u vás je takový vstřícný přístup standardem (letitá zkušenost).

Ješte jednou děkuji. 

Oldřich Souček

Kučerová Jana

Velmi spokojená se službou u této firmy a konkrétně s profesionálním přístupem pana Petra Váni a servisního kolektivu a ochotou řešit rychle závadu na mém vozu Hyundai. Doporučuji.

Valouchová Lída

Vážený pane Štěpáne,

chtěla bych Vám alespoň touto cestou moc poděkovat za velmi profesionální, milé a rychlé jednání při prodeji vozu Toyota Yaris Cross, se kterým už jsem najela přes 1000 km a jsem s ním naprosto spokojená, doslova ho miluji:))

Děkuji!

V brněnských autosalónech se mají co učit.

Vivat Liberec!!!

Lída Valouchová

Přikrylová Nikola

2. garancni prohlídka u Hyundai Tucson 2021, byla jsem překvapena příjemnou spolupráci a vše proběhlo na jedničku. Jako bonus auto krásně umyto, i zevnitř a ta kola

Pugnerová Eva

Velice spokojená při jednání s personálem,ochota, slušnost,odbornost a bezvadné vystupování.

Malý Lukáš

Servis je perfektní, velmi ochotní a vstřícní. Za mě maximální spokojenost! Profesionální přístup!

Rejcha Jiří

Vozidlo Hyundai i30 servisováno v rámci záruční opravy. Velice kladně hodnotím přístup přijímacích techniků pana Váni a pana Husáka, jejich přístup byl velice profesionální a lidský. S prací této části AUTO KP PLUS HD jsem byl velice spokojen, vždy vstřícnost a ochota pomoci. Především panu Váňovi děkuji za jeho aktivní komunikaci s importérem s uznáním opravy jako záruční. Závada zjištěna a opravena po 2. měsících.

Baboráková Alena

Jsem maximálně spokojena s komplexními službami prodejce Michala Fofa. Jeho prostřednictvím jsem zakoupila 2 vozy. Pan Fof s grácií vyřeší jakýkoliv problém (garance, servis, dotazy…atd.) na výbornou. Nesmírně si vážím toho, že prodejem vozu vaše služby zákazníkům nekončí.

Beneš Jakub

Auto bylo na pravidelném servisu. Perfektní komunikace přes Email. Vše vysvětleno jak bude servis bude probíhat. Servis vozidla trval dle odhadu 3h. Velice spokojený.

Macková Soňa

Dobry den,

s Vašimi službami jsem byla opět velmi spokojena. Přístup a ochota …. vše naprosto skvělé !
Moc děkuji a na jaře nashledanou.
Mějte se moc krásně a ať máte samé spokojené zákazníky :-)

Valeš Pavel
 
Dal jsem sem opravit moje domlácené auto po srážce se srnkou, protože to byl můj nejbližší autorizovaný servis a zároveň smluvní servis mé pojišťovny, která likvidovala škodu. Od počátku až po předání vozidla vše proběhlo naprosto v profesionálním módu. Nikde žádné výmluvy na covid či nedostatek lidí jak je dnes jinde zvykem. Průběh opravy auta od lakování po výměny dílů byl průběžně focen a já měl tak přehled co všechno se měnilo a jak dalece auto bylo domlácené. Jsem naprosto spokojený. Za mě, doporučuju.
Jemelík David

Tak autíčko je doma a velké díky panu Pavel Semerád z prodejny Citröen Liberec, který vše zařídil, abych měl auto doma.

C4 Jemelík.....

Neuman Jaroslav

Dnes přezutí na léto a maximální spokojenost. Přijímací technik p.Bureš je profík a vyšel mi ochotně vstříc s požadavkem. Přijetí a předání vozu na jedničku. Opět servis, kde se necítím jako opruz co přišel něco chtít. Jsem rád, že jsme tu vůz koupili a budu věrný i nadále.

Pártl Ladislav

Dobrý den,

před třemi lety jsme u vás zakoupili dva osobní vozy  Spacetour a Nissan Navara. Vše nám bylo nabídnuto panem Votrubou, který se o vše výborně postaral.

S vozy jsme spokojeni, avšak nyní nastali technické potíže před vánoci u obou aut.

V pondělí jsem se spojil s vašim technikem panem Cýrusem, který byl již v telefonu ochotný. Dnes jsem byl již u vás a našli jsme komplexní řešení problému.

20 let se pohybuji v obchodě a poznal jsem spousty prodejců a dalších obchodníků, ale dnes to bylo pohlazení po duši, že jsou zde v naší republice i přes všechny covidy, nepohody atd.  ještě lidé plni slušnosti, ochoty ….

Jednání pana Cýruse bylo naprosto skvělé  ,,obrovskou jedničkou s velikou hvězdičkou,,.

Takže velké poděkování panu Cýrusovi a vaší firmě.

Ať se vám daří stále v podnikání a máte spoustu spokojených zákazníků.

PS:I když bydlíme na Vysočině, tak až přijde čas na výměnu auta, opět rádi přijedeme k VÁM

S úctou a přáním fajn dne

Ladislav Pártl

HOSPIC SV. ZDISLAVY

Dobrý den, pane Tomáši,

dojmy z auta jsou velice pozitivní, jezdí se v něm velice dobře celému týmu domácí hospicové péče.

Děkujeme společnosti AUTO KP PLUS za finanční podporu i zapůjčení vozu na natáčení klipu do projektu "ČSOB pomáhá regionům".

A také za Váš herecký výkon v tomto klipu.

V příloze zasílám pár fotek s logem.

Přeji Vám hezké dny a mnoho spokojených klientů, kteří v autech od společnosti KP PLUS dojedou bezpečně do cíle. 

 Ing. Albína Horáková

Vedoucí fundraisingu

IMG_1697

Jiří Mizera

Dobrý den, 


píši mé hodnocení na opravu mého citroena,ve vašem servisu.Byl jsem velice spokojen s vaším přístupem,rychlostí a kvalitou.Ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem:-) p.Jiří Mizera z Hodkovic n.M.

P. Smidrkal

Touto cestou bych rád poděkoval panu Hájkovi za jeho profesionalní a přátelský prřítup při dnešním výkupu mého vozidla a následné koupi zánovního z jejich prodejny. Děkuji Vám a přeji mnoho spokojených zákazniků!!! S přátelským pozdravem P. Smidrkal

p. Hocek

Velká spokojenost s profesionálním přístupem k zákazníkovi. Ochota, odbornost, trpělivost a to vše s úsměvem, to jsou priority týmu Suzuki. Tímto všem děkuji a musím hlavně vyzdvihnout přístup prodejce p. Tomáše a pí. Průchové při koupi nového vozu.

Jiří a Alena Horáčkovi

Moc děkujeme za pomoc při našem odjezdu na dovolenou 10/9/2020. Problémy s autem nastaly po několika desítkách ujetých km, kontaktovali jsme telefonicky Opel Auto KP Liberec a byli jsme velmi mile překvapeni reakcí. Když jsme dojeli do servisu, již pro nás bylo připraveno náhradní auto, podepsali jsme potřebné protokoly, přeložili náklad z našeho auta do zapůjčeného vozu a naše dovolená byla zachráněna. Ještě týž den jsme se dozvěděli (na dovolené) diagnozu auta doloženou videem a předběžnou cenu opravy. Velmi oceňujeme i skutečnost, že při opravě vozu "hoši" nezvolili nejjednodušší a tím nejdražší variantu opravy, ale neváhali použít hlavu a ruce k cenově příjemnější alternativě. Po návratu jsme si naše auto vyzvedli, opět jezdí dobře a pokud budeme potřebovat servis, rádi zase navštívíme Opel Auto KP Plus Liberec.

Náš velký dík patří panu Jaroslavu Chropůvkovi. 

pan Zelenka

Dobrý den pane Vepřovský,

omlouvám se , že píši až teď.  S prací vašeho servisu jsem velmi spokojen v porovnání se servisem v Kladně, kde jsem byl minulý rok jste o několik stupňů výš. Rovněž přístup techniků na příjmu byl na vysoké profesionální úrovni.

Moc děkuji a přeji příjemný den. Zdravím Zelenka

Pavel Kindl

Chtěl bych velmi poděkovat panu Michalovi Tomášovi za profesionální přístup, ochotu a snahu vždy vyjít se vším maximálně vstříc.

Přes pana Tomáše prošly už 4 vozy Suzuki (Suzuki Swift, Suzuki SX4, Suzuki Ignis a současný Suzuki SCross), s kterými jsem jezdil a jezdím, vždy jsem byl s jednáním pana Tomáše velmi spokojen. Doporučuji jeho i prodejnu KP Plus v Liberci všem, kteří o vozu značky Suzuki uvažují, budete maximálně spokojeni!

S pozdravem

Pavel Kindl, Doksy

Stanislav Jirků

Přeji hezký den.

 

Tímto Vám chci velmi poděkovat za kvalitní servis mého vozidla Hyundai i30.

Při běžném jarním servisu jste mimo jiné zjistili prorezlou nápravu vozidla.

Jelikož další jízda by byla nebezpečná, zajistili jste s mým souhlasem i její výměnu.

Doba, po kterou muselo být vozidlo u Vás - sice pouhé 3 pracovní dny a svátek s víkendem byla pro mne velmi problematická.

Obratem jste mi zajistili nové náhradní vozidlo na dobu opravy a opravu provedli ještě o 1 den dříve než bylo předběžné dohodnuto..

Cena za opravu a za půjčení vozidla mne mile v konečné důsledku překvapila - předpokládal jsem výrazně vyšší.

 

Tímto Vám ještě jednou děkuji za profesionální přístup a vstřícnost k zákazníkům.    

Za mnoho let servisování mnou používaných vozidel různých značek jsem neměl možnost takto výrazně a upřimně někomu poděkovat.  

Hodně štěstí v další Vaší činnosti.

S pozdravem

Stanislav Jirků
energetik

Lenka Adornová

Dobrý den,


dovoluji si Vám zaslat velkou pochvalu na autosalón Suzuki v Liberci, kde jsem tento týden koupila Suzuki S-CROSS (pro svoji handicapovanou dceru).
Přestože jsem z Prahy a navštívila jsem všechny tři pražské autosalony, nakonec jsem auto koupila v Auto KP PLUS. Zde se mi dostalo nejlepšího přijetí a jednání, zásluhou pana Michala Tomáše vše proběhlo rychle, naprosto přesně a korektně. Ještě jsem tamtéž koupila nějaké doplňky a opět skvělá práce - poradili, nainstalovali. Velmi příjemné jednání. Děkuji pracovníkům Auto KP PLUS a ráda dojedu na garanční prohlídky na toto pracoviště.
Přeji hezký den.


S pozdravem Lenka Adornová

Českomoravská provincie Římské unie řádu sv. Voršily

S firmou AUTO KPPLUS jsme byly velmi spokojené - zvláště s milým vystupováním, rychlým jednáním, ochotou a pomocí p. Michala Tomáše. Děkujeme tak za možnost zkušební jízdy, vyřízení registrace a dovoz auta až do domu. To se opravdu nevidí všude.  

Věříme, že auto Suzuki Ignis, které jsme pro naše nejstarší sestry za provincii zakoupily, bude také bez problému jezdit i do zimních kopců hor. 

Určitě všem doporučujeme spolupráci či objednávku auta právě u nich.

Sestry voršilky

 

Zámečníkovi

Dobrý den, paní Průchová,

Ještě jednou děkujeme Vám i panu Tomášovi za velice vstřícný přístup k zákazníkovi. Vězte, že budeme rádi Váš autosalon doporučovat .

S přáním hezkých dnů.....Zámečníkovi

ZDRAVOŠ PÉČE s.r.o.

Vážený pane Slavík,

Byla jsem navýsost spokojená s celým průběhem akce. Ani se mi nechce věřit, že vše tak hladce proběhlo. Děkuji Vaší společnosti a zaměstnancům. Jmenovitě p. Tomášovi a paní Průchové za perfektní průběh akce, za profesionální, slušný a výborně organizovaný přístup.

Ať se všem dobře daří.

S pozdravem,

 

Jana Černá - jednatelka

ZDRAVOŠ PÉČE s.r.o.

Horní Rokytnice 590

Rokytnice nad Jizerou

512 44

Obec Víchová nad Jizerou

Dobrý den,

 

v návaznosti na Váš dotaz Vám sděluji, že proces nabytí nového OA Suzuki Vitara

prostřednictvím AUTO KP PLUS proběhl k naší spokojenosti a je bez připomínek.

Prodejce, p. Tomáš, si zasluhuje za svoji ochotu a vstřícnost to nejvyššíocenění.

 

Vyslovuji naději pro případnou další spolupráci.

 

                S pozdravem a přáním příjemného zbytku dne

 

Ing. Zbyněk Hrubec

starosta obce

 

Martin Vízner

Již při první navštěvě salónu jsem byl spokojen s ochotou,zájmem a přístupem všech pracovníků. To vše mě vedlo k rozhodnutí, vybrat svůj nový vůz zrovna zde. Předvedení vozu,popis,objednaní a převzetí nového automobilu proběhlo přesně podle již zmíněných dojmů. Děkuji Martin Vízner.

Ing. Pavlína Černá, Dis.; ZDRAVOŠ PÉČE, s.r.o.

DĚKUJE firmě AUTO KP PLUS, zejména panu Tomášovi, za pečlivě odvedenou práci při nákupu vozů Suzuki IGNIS 4x4.

Vysoce profesionální a lidský přístup umožnil v daném čase uskutečnit tuto akci a nesmírně tím pomohl lidem potřebným péče na horách v kalamitní zimě 2018/2019.

Svatopluk Luska

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval za vstřícný a profesionální přístup pana Janáčka, od kterého jsem kupoval vůz Fiat 500L Living.

Tento model se nám hodně líbil už na fotkách, ale nic nemůže nahradit osobní zkušenost v podobě zkušební jídy. Z auta jsem byl nadšený jak designem, který je opravdu originální, tak jízdními vlastnostmi takže o koupi auta bylo rozhodnuto. Pan Janáček zařídil vše potřebné včetně přepisu vozu opravdu v rekordním čase, takže do týdne jsme měli auto doma a může se z něj těšit celá rodina. Řídit tento vůz je opravdu zážitek a velká radost.

 

S pozdravem

 

Svatopluk Luska

manželé Michálkovi

Objednali jsme si u Auto KP Plus Toyotu Yaris. Prodej zprostředkovává p. Tomáš Taran. Protože jsme v posledních dnech obešli několik prodejců nejen v Liberci, musíme ho pochválit za jeho odbornost a citlivý přístup k zákazníkovi. Dokázal zodpovědět všechny naše dotazy, nic nám nevnucoval, ale přesvědčil nás, proč si koupit právě tohle auto. Zaslouží pochvalu. Doufáme, že u Vás budeme spokojeni.

Jan Jindra

Pro Toyotu jsme se rozhodli, jelikož taťka nechtěl VW koncern a na Toyotu měl kladné reference od svých kolegů z práce. Dalším aspektem byla cena – původně jsme měli kupovat Hondu Jazz, ale poté co jsem na internetu našel Vaši akci a vaše vozy, tak se rodiče rozhodli pro tuto levnější variantu.

Auto KP Plus jsem vybral, dle oficiálních prodejců, kteří jsou uvedeni na stránkách Toyoty.

Váš přístup k nám hodnotím pozitivně, jelikož vše proběhlo přesně tak, jak bylo domluveno, bez jakýchkoliv problémů.

Jiří Janovský

Pro koupi Toyoty jsem se rozhodl, protože jsem chtěl hybridní vůz a Toyota je podle mého názoru jedna z nejlepších značek. Pro koupi u Auto KP Plus jsem se rozhodl, protože zde partnerka před 2 lety kupovala Citroën a byla spokojená.

Martin Hauser

Hlavním důvodem zakoupení vozu byla dobrá předešlá zkušenost s vozem NV 200. A dodavatel? Příjemné jednání na úrovni a dostupnost.

Miroslav Bureš

Ještě jednou děkuji za Vaši péči při koupi RAVky.

Proč Toyota? 10 roků jsem měl TOYOTU (COROLLA WAGON 1,6) a nikdy mě nezklamala. Navíc RAV4 hybrid byl tak trochu můj sen. Volba byla celkem jasná.

A proč Auto KP Plus? Upřímně, o jiné Toyotě v regionu nevím. Byl jsem spokojen a věřím, že i nadále budu.

Ivo Štefl

Protože jsme již předešlý vůz kupovali v Auto KP Plus, byla to celkem jednoduchá volba – vstřícný, ochotný kvalifikovaný přístup, dobrý servis, dostupnost k místu bydliště. Předpokládám, že ani do budoucna nebudeme měnit.

Ing. Jiří Beneš

Značka TOYOTA je známá svojí spolehlivostí, což dokazují různé testy a recenze v odborných časopisech, které sleduji. Typ vozu C-HR mně zaujal svým netradičním desingem, je to nadčasově pojatý vůz, který budí pozornost a emoce a ještě za několik let bude líbivý.

Váš přístup jako prodejce byl skvělý, oceňuji  velice slušné a profesionální jednání s citem pro potřeby zákazníka. Mnoho let pracuji ve vedoucích funkcích, posledních více než 20 let jako obchodní ředitel, tak to dokážu posoudit. Při takovémto přístupu budete mít jistě hodně spokojených zákazníků a budete mít výborné prodejní úspěchy. Blahopřeji!

Naďa a Libor Domeckých

Výběr značky Toyota byla vlastně náhoda. Byli jsme na nákupu v Tescu v Karlových Varech a model CHR zde byl vystaven. O koupi auta jsme uvažovali, ale byli jsme přesvědčeni, že jdeme opět (již po třetí) do Octavie. Ale zmíněný model nás natolik zaujal, že jsme druhý den navštívili prodejnu Toyota v Karlových Varech. Auto nám bylo předvedeno, líbilo se nám a při ujištění prodejcem, že auta jsou skladem, jsme uzavřeli smlouvu. Po příslibu, že druhý den nám pan prodávající zavolá kdy bude auto k dispozici, se 5 dní nic nedělo. Tak jsem zavolala sama a bylo mi řečeno, že auto v bílé barvě bude nejdříve v červnu. Potom manžel na webu objevil, že Auto KP Plus Liberec má auto ihned k odběru.

To co následovalo, je opravdu bohužel výjimečné. Prodejce pan Aleš Vondál byl ochotný, vstřícný, spolehlivý, komunikace probíhala obratem, prostě byla radost s ním spolupracovat. Dokonce zajistil odvoz z nádraží, auto nám byla předáváno krásně „zabalené“, vše nám na autě ukázal a předvedl. Troufám si říct, že každý zaměstnavatel by byl pyšný na takového zaměstnance, protože my jako zákazníci, jsme po takovém zájmu odjížděli s velice dobrým pocitem.

Pavel Jakoubek

Touto formou bych chtěl také poděkovat za osobní přístup pana Tomáše, pomoc a rady při výběru auta. Určitě jsme zvolili dobře, když jsme se rozhodli nakoupit auto u společnosti Auto KP Plus.

Stanislav Masák a Helena Rydvalová

Při koupi nového auta jsme se řídili hlavně cenou, vyšším výbavovým stupněm a značkou. Z této rovnice nám vyšla Vitara jako ideální automobil, což se ještě potvrdilo skvělým přísupem Auto KP Plus a zejména pana Tomáše. Nyní po nějaké době a jak to vypadá, tak i po zimě, mohu říci, že Vitara v novém modelu je skvělou volbou pro zábavné řízení za všech okolností. Na sněhu, v blátě i v dešti působí jistým dojmem a jízda se stává zábavou, zvláště ve spojení s pohonem 4x4. Pro všechny, kteří mají zájem o zábavné SUV, je Vitara ideální volbou a Auto KP Plus ideálním partnerem pro nákup vozu.

Pavlína Seidelová

Myslela jsem, že počkám na focení "Suziny" až bude svítit slunko. Jenže slunečné dny na sněhu nám v Peci nějak chybí. Posílám tedy fotky, i když zatím bez slunce. Vyzkoušela jsem "Suzinku" jak do kopců tak při sjezdech z nich už opravdu na všem, co by měla čtyřkolka zvládnout: vrstvu 25 centimetrů čerstvě napadaného sněhu, led i ježdění na ujeté vrstvě sněhu v mrazivých posledních dnech. Na jiném než zasněženém povrchu se vlastně u nás v horách v posledních dnech nepohybujeme. Auto všechno zvládá s naprostou jistotou a je super vědět, že v "Suzince" se bezpečně dostanu, kam potřebuji. Swift 4x4 byla výborná volba, koupili jsme pravou "horskou holku" :-)

Marie Rybínová

Děkuji za naprosto profesionální přístup pana Jedličky, byli jsme s manželem velice spokojeni. Vážím si i toho, že je prakticky online k dosažení, takže se těším na naši případnou komunikaci.

Juka jsem si vybrala pro jeho naprosto odlišnou tvář, a to jak jeho exteriér, tak i interiér, který je velice komfortní a příjemný. Když jsem si do něho poprvé u vás sedla, bylo rozhodnuto.

manželé Juhásovi

Do prodejny Auto KP Plus jsme přijeli až z jižních Čech, dozvěděli jsme se, že patří k nejlepším. Pan Michal Tomáš předání auta perfektně připravil, vše potřebné vysvětlil, jeho ochota a přístup ke klientům je na velmi vysoké úrovni. V prosinci jsme přijeli na servisní prohlídku, opět se nás ujal pan Michal Tomáš a předal nás servisnímu technikovi panu Vojtěchovi. Znovu jsme se setkali se slušným chováním, ochotou, profesionalitou a zodpovězením všech našich dotazů. Každý ze zákazníkú se zde setká s milým přijetím, úsměvem, podáním ruky, ochotou a perfektním přístupem

Naděžda Sochová

Co mě přesvědčilo k nákupu vozu NISSAN Juke? Když jsem ho uviděla, už jsem si jiné auto koupit prostě nemohla. Podle katalogu bych si ho asi nevybrala, ale tím, že jsem ho viděla naživo na prodejně mě úplně okouzlilo. Hlavně jsem byla mile překvapená,jak dobře se mi řídí. Díky Vaší ochotě jsem si to mohla vyzkoušet ve známém prostředí. Něměla jsem potřebu jezdit pro vůz někam jinam,když jste byli s kolegou velmi vstřícní a ochotní....

Jsem maximálně spokojená,doufám,že mi dlouho vydrží.

manželé Pecháčkovi

Výsledkem Vašeho profesionálního přístupu je čtvrté Suzuki od Vaší společnosti. Přejeme hodnĕ osobních i profesních úspĕchů.

manželé Víchovi

Ještě jednou děkuji za Váš aktivní přístup, zejména pokud jde o prodej starého auta. Víte, že v Hradci jsem se setkal v podstatě s nezájmem uzavřít obchod - a o to více vyniká Váš zájem a Vaše práce, opravdu jsem byl moc spokojený.
I když je to do Liberce kus cesty, předpokládám, že na garanční prohlídky budu jezdit asi k Vám. Jednou za rok se to dá vydržet a spojíme to s nějakým výletem, do Hradce se mi moc nechce.

Stanislava Seidelová

Již delší dobu jsme zvažovali SUV s pohonem čtyř kol a než jsme navštívili váš autosalon, byla velkým favoritem značka Hyundai, hlavně díky předchozí dobré zkušenosti s minulým vozem. Za volbu značky Suzuki musíme v první řadě poděkovat prezentaci společnosti Auto KP Plus. Potěší, když je výrobek představen na profesionální úrovni a prodejce otevře zákazníkovi oči a nabídne nové možnosti.

Děkujeme i za a možnost vyzkoušet si vůz v průběhu několika dnů – vše jsme si mohli v klidu osahat, otestovat chování vozu, a pak už to bylo k rozhodnutí jen kousek… jízdní vlastnosti, velmi široká výbava, líbivý vzhled, zajímavá barevná kombinace, poměr cena – výbava v porovnání s konkurencí, a v neposlední řadě samé pozitivní recenze na nový model Vitary.

Připravení vozu k předání ve velmi krátké době nás také velmi potěšilo.

Po necelých dvou týdnech provozu se zatím potvrzuje naše dobrá volba, na vůz jsme si zvykli a jsme s ním maximálně spokojeni - příjemné poježdění, nízká spotřeba, i atraktivní vzhled, který vzbuzuje obdiv okolí. 

Děkuji za Váš vstřícný přístup k nám jako zákazníkovi i Váš další zájem, a jsme rádi, že odjetím z autosalonu to nekončí…

Luboš Kraus

S autem jsem spokojený - plní přesně to co jsem od něho očekával. Pro Pulsar jsem se rozhodl z několika důvodů: 

Za 1. bezkonkurenční cena v poměru s výbavou a kvalitou. 

Za 2. jako druhé auto je ideální. Design auta povedený, není to zbytečně velká kára a přitom v interiéru je nejvíce místa v porovnání s ostatními auty stejné kategorie.

Za 3. výhodné financování. Vás jsem si vybral proto, protože jste poblíž mého bydliště a nebyl žádný problém při jednání.

 

Jana Vrbová

 

Mám ráda auta a v minulosti jsem měla Nissan Almera. S tímto vozem jsem byla maximálně spokojená. A tak jsem se šla podívat k Auto KP Plus.

Nissan Pulsar se mi líbil na první pohled a zajímavá pro mne byla jeho spotřeba - atd. Ale má na tom zásluhu i pan Jedlička - jeho jednání, chování k zákazníkovi bylo velice příjemné a odborné.

 

Tomáš Kauška

Hlavním důvodem ke koupi vozu tohoto druhu bylo narození potomka a potřeba převážet více věcí, hlavně kočárek. Po zvážení a pročtení recenzí na internetu padla volba na Citroen Berlingo. Pak už stačilo navštívit autosalon Citroen. Auto KP Plus je nejblíže k našemu bydlišti. Navštívil jsem i konkurenční společnost v Jablonci, kde také udělali solidní nabídku (sice o něco levnější na objednání vozu z výroby), ale jednání a prostředí mě zaujalo více u Vás a také dostupnost požadovaného modelu.

Chtěl bych Vám poděkovat za vstřícné jednání při prodeji vozu a vyřešení přeprodeje vozu Fabia.

Petr Bartoníček

Vstřícné a profesionální jednání prodejců, zejména bych rád vyzdvihl práci pana Štichhauera. Pořídil jsem si kvalitní a hezký vůz. Prostě a jednoduše radost nakupovat. 

Miroslav Stejskal

Chtěl bych vyjádřit pochvalu prodejci SUZUKI panu Davidu Hallovi. Maximálně vstřícný a profesionální přístup, schopnost empatie k zákazníkovi, znalost prodávaného vozidla a perfektně připravené doklady pro prodej, pojištění apod. Před vlastním prodejem mi vozidlo přivezl ukázat, takřka až v podvečer, do Prahy. Já již byl rozhodnut pro Škodu OCTAVII, ale nové rozhodnutí padlo až po špičkovém výkonu Vašeho prodejce. Myslel jsem, že už takoví lidé nejsou, ale oni jsou. Ještě jednou děkuji, jsem mile překvapen.

Mgr. Aleš Strýček

Prvotní cesta do autosalonu Auto KP Plus byla spíše náhodná, dal jsem mu přednost před salonem v Jablonci. Současně jsem si říkal, že pokud auto koupím a budu servisovatv Liberci, je to pro mne praktičtější, protože zde pracuji a očekávám odvoz do kanceláře v den servisu atd. Při naší návštěvě jsem nabyl velmi dobrý dojem z poskytovaných služeb a ochoty se nám věnovat, byla sobota a pan Hall se nám věnoval asi hodinu ještě po zavírací době. Současně mne přesvědčilo auto - společná cesta na Obří sud byla působivá. Takže proto jsme se na místě rozhodli pro koupi vozu právě u Auto KP Plus. Věřím i v budoucí dobrou servisní péči.

Miloslav Bičák

Na Vaši otázku o hlavním důvodu koupě SX4 u Auto KP Plus je několik odpovědí:
1) mít nové spolehlivé auto
2) typ auta s vyšší světlou výškou a vyšším posazem
3) při rozhodování mezi škodou YETI, fiatem Sedici a SX4 poměr cena - užitná hodnota
4) při návštěvě autosalonu osobní přístup k zákazníkovi

Je to soubor důvodů a z nich nelze vybrat hlavní či vedlejší.

Miloš Flek

Děkuji za profesionální přístup a hlavně vstřícné jednání a chování ke mně jako k zákazníkovi. I když náš obchod na dálku nebyl úplně standardní, chování a jednání prodejce rozhodlo o tom, že jsem vůz zakoupil právě u Auto KP Plus. Veškeré mé požadavky byly od začátku až do konce řešny bez sebemenšího problému

Ing. Jiří Šmíd

Děkuji za dosavadní servis, který pro nás v rámci nákupu automobilu u Auto KP Plus byl prováděn.
Jsme spokojeni jak s průběhem, tak i s formou poskytovaných služeb.

Věřím, že se k Vám budeme rádi vracet.

Ing. Pavel Paclt

Jsem již 14 let majitelem Nissanu Almera, se kterým jsem byl po celou dobu provozu nadmíru spokojen (přesněji řečeno moje žena a poté moje dcera).
Qashqai jsem si vybral proto, protože se mi prostě líbí. Moderní SUV se sportovním vzhledem a maximálním vybavení podle mých představ. Sice trochu bojuji s prostorem, protože předchozí vůz (Mitsubishi Outlander) měl daleko více přihrádek a celkového prostoru, ale snad se s tím časem nějak vyrovnám. Hlavně nemám kam dát velkou PET lahev s Magnezií, nic jiného totiž nepiju. :-)

A konečně autosalon KP Plus proto, protože je od mého bydliště nejblíže. Ale kdyby jste tento vůz v této výbavě neměli v autosalonu, asi bych od Vás odešel s nepořízenou. Takže vidíte, jak je dobré mít všechny vozy ve všech výbavách na skladě. :-)


Jinak musím konstatovat, že se za mnou hodně lidí ohlíží, což svědčí o tom, že je QASHQAI je opravdu krásné auto, které ještě není okoukané.
Za těch 10dní jsem najel cca 1.800km s průměrnou spotřebou 5.9l/100km. Ale jde to pořád dolů, protože prvních 600km jsem jezdil jenom krátké trasy. Myslím, že reálná spotřeba bude kolem 5,5l.

Jinak mi nový Qashqai dělá jen radost a jsem z něj nadšen!

Petr Kovač

Qashqai se nám líbil od první chvíle, co jsme ho spatřili. Jeho desing je prostě excelentní. A samozřejmě jsme také chtěli kvalitu - když se řekne Nissan, něco to znamená. Na internetu jsme si vyhledali prodejce Nissanu a jelikož máme rádi Liberec, tak bylo rozhodnuto a nákup jsme uskutečnili u Auto KP Plus. 
Chtěl bych Vám také ještě jednou poděkovat za velice profesionální přístup při prodeji.
P.S. A s autíčkem stále vzbuzujeme v tom našem výběžku údivy a rozruch, moc se líbí!

Bernat Miroslav

Ještě jednou bych rád poděkoval za nevšední přístup, se kterým jsem se setkal nejen při pořízení nového vozu Suzuki SX4 na prodejně, ale i při další komunikaci během roku, kdy vozidlo užívám.
Velice rychle jsem si na vůz zvykl, jsem maximálně spokojen, za rok jsem najel 30 000 kilometrů bez problémů. Rovněž děkuji pracovníkům libereckého servisu, dojíždím z Prahy a servis mi vychází vstříc nabídkou sobotních termínů.

Jiří Hoffman

Děkuji za profesionální servis a inspiraci ke koupi vozu. V telefonické anketě firmy Nissan jsem panu Štichhauerovi a celému týmu Auto KP Plus udělil právem vysoké hodnocení. S vozem jsem naprosto spokojen - pěkný vůz se skvělými parametry a výborný servis při prezentaci a následném prodeji. To byl důvod koupi vozu o kterém jsem původně vůbec neuvažoval.

Valšíková Eva

Obrovská spokojenost se službami, vystupováním a profesionalitou servisního poradce pana Husáka. Lidský, vstřícný, velice slušný, ochotný...., co slíbil, to splnil. Děkuji. Eva Valšíková

Sobek David

Dobrý den pane Vepřovský,

chtěl jsem poděkovat za služby Vašeho servisu. Byl jsem velmi spokojený, zejména s rychlostí, jakou jste opravu přijali (paní Jana Jirošová mě po telefonické domluvě přijala hned druhý den a to ještě "mezi svátky" 29.12.2023), s rychlostí opravy i s klientským servisem (zajistili jste veškerou komunikaci s Allianz). Nakonec byla pro mě jako klienta i fajn možnost vyzvednout si auto samostatně v sobotu pomocí KeyBoxu. 

S pozdravem, 

David Sobek

Ing. Petr Dam

Tak nějak jsem věděl, že Vitara bude určitě velmi dobré auto. Když jsem na netu pátral po recenzích a testech, nikdy se mi nestalo, že bych narazil na nějaké špatné hodnocení.

Nicméně musím říct, že první dojmy předčily veškerá má očekávání!

Jízda je naprosto famózní. Mám pocit, jako bych s tímto autem jezdil už léta - všechno je naladěné tak nějak "řidičsky" - zatočím volantem a ten zatáčí přesně tak, jak bych čekal, šlápnu na plyn a odezva je prakticky okamžitá, přeřadím a auto dělá přesně to, co jsem očekával, brzdím a opět auto poslušně vykonává moje povely...

Trochu ještě tápu s různými nastaveními infotainmentu a rád si některé věci od Vás nechám rád znovu vysvětlit, ale to je spíš mou neznalostí a nezkušeností s těmito vychytávkami. 

Zhrnu to - jsem nadšený.

Vážně nadšený - určitě to bude i tím, že se jedná o zbrusu nové auto, nicméně myslím si, že Vitara je famózně vymyšlený, vyrobený a zpracovaný vůz.

Já osobně se v něm cítím naprosto fajn.

Jsem moc rád, že jste mě navedl ke koupi nové Vitary!

Ještě jednou Vám moc děkuji za Váš přístup a za pocit, že se u Vás cítím jako Váš zákazník!

Těším se, že se za (zhruba) měsíc pozdravíme!

Hezký den,

Ing. Petr Dam

Paclt František

Vážený pane vedoucí,

dovolte, abych alespoň touto formou vyjádřil poděkování všem pracovníkúm vašeho servisu, kteří se podíleli na opravě mého vozidla. Počínaje panem Slavíkem, Volmanem u kterých si cením jejich přístupu a vstřícnosti při zadávání až po jednotlivá pracoviště. Kvalita odvedené práce je opravdu na profesionální úrovni. Jsem  maximálně  spokojen. Pro mne, držitele průjkazu ZTP, se značnými pohybovými problémy, slouží vozidlo jako mé nohy. Pro mne je auto jako nezbytná nutnost.

Cením si u vás toho, že jste firma, která nejenom prodává auta, ale nabízí i služby během celého provozu. Všude vás za to chválím a doporučuji.

S pozdravem

Paclt František Varnsdorf

Standa a Katka Páťalovi

V letošním roce jsme řešili příjemný problém. Jednalo se o výběr našeho prvního nového vozu. Původní záměr byl zcela odlišný od konečného rozhodnutí. Po návštěvě oddělení SUZUKI v AUTO KP PLUS Liberec a setkání s prodejcem panem Michalem Tomášem bylo během chvilky rozhodnuto. Přístup tohoto zaměstnance k zákazníkům je profesionální a jeho lidský přístup, kdy nic nebylo problém, i když jsme přišli před koncem pracovní doby by mělo být pro některé jiné zaměstnance příkladný. Po absolovování zkušební jízdy jsme byli okamžitě rozhodnuti, že našim novým vozem bude Suzuki S-CROSS. Prodej proběhl bez jediného problému a my přejeme jak panu Tomášovi, tak AUTO KP PLUS Liberec mnoho prodaných vozů a spokojených zákazníků. 

Kouřilová Radka

Velká spokojenost. Všem můžeme vřele doporucit prodejnu Opel a pana Kozáka. Vstřícné a milé jednání, ochota, profesionalita.

3D Styl

Už mám třetí auto značky Suzuki, všechna servisovaná v tomto servisu. Nemůžu než chválit, za celé roky nebyl jediný problém. Auto vždy v naprostém pořádku, příjemný a vstřícný personál. Děkuji!

Kočica Petr

Po špatné zkušenosti s nejmenovaným bazarem prodávajícím zánovní vozy jsme oslovili AUTO KP PLUS HD jako zájemci o nabízený předváděcí vůz. Pan Jedlička byl vstřícný, profesionální a velice ochotný. Vše proběhlo jak má a jsme nadmíru spokojení.

Smekal Lukáš

Dorbý den,

chtěl bych Vám poděkovat za velice profesionální přístup Vašeho pracovníka pana Prchlíka při jednáních ohledně zakoupení vozidla Nissan.

Naše pouze telefonická a písemná domluva platila na slovo, což dnes není tak samozřejmé a v sobotu 28.1.2023 jsem si vozidlo vyzvedl.

Před zázemím prodejny skutečně smekám, v Brně si o takovém můžeme nechat jenom zdát.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem

Lukáš Smekal

MUDr. Josef Rozkovec

Mám sedmé Suzuki - všechny od  vašeho podniku. Absolvoval jsem mnoho servisních návštěv. Tentokrát jsem byl překvapen  přístupem servisního technika a postupem opravy. Vše bylo dokonalé, seriosní  a oprava 100%.

Mnohokráte děkuji a s radostí se na Váš servis obrátím při příštích problémech.

 

 

 

Hintner Jiří
 
Servis jsem nenavštívil, ale potřeboval jsem poradit s drobnosti, kterou zřejmě zapříčinila vybití baterie. Zavolal jsem v sobotu ve dvanáct hodin, kdy měl servis i prodejna Hyundai zavřeno. Ozval se mi pán, který mi ochotně se vším poradil i přesto, že už měl volno. Moc děkuji.
Štancel Jaroslav
 
 
Tam by měli povinně jezdit obchodníci na kurzy slušného vystupování a jednání. Děkujeme hlavně panu Taranovi, s kterým jsme vůz řešili. Od prvního telefonátu, až po poslední podání ruky na rozloučenou, úžasný přístup a ochota.
Schmid Leopold

Toyota Liberec - skvělý personál na servisu, ochotný, odborně zdatný. Připadáte si jako vážený host, děkuji zaměstnancům servisu.

Vágner Milan

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za stálé servisní služby na mém vozu Hyundai SANTA FE.

Ochotu a přístup k servisu by si měly vzít ostatní servisy za vzor. Nemám k tomu za 25let žádnou připomínku - prostě super.

Vím co všude říkám, mám po sobě od začátku všechny SANTA FE. Byly servisovány bez jediné výhrady.

Velké díky s přáním, aby to bylo i dál.

Hezký den

Milan Vágner

Veronika Rollerová

Dobrý den,

již před rokem jsem u Vaší společnosti zakoupila nový vůz Citroën. Jedním z důvodů proč jsem si automobil pořídila byl Váš zaměstnanec pan Pavel Semerád.

Myslím si, že takových ochotných zaměstnanců by si každá společnost měla vážit. S ochotou se mi věnoval a odpovídal na všechny mé někdy až otravné otázky.

Nyní i po roce při garanční prohlídce mého vozu se zajímal o mou spokojenost, což mě velice mile potěšilo a rozhodla jsem se sepsat tento e-mail.

Pokud bych do budoucna zvažovala novou koupi, tak vím na koho se v tomto ohledu určitě obrátím.

Z pana Semeráda je skutečně cítit, že nemá zájem jen prodat auto, ale dělat Vaše zákazníky spokojenými. Bohužel dotaznik o spokojenosti mi nešel vyplnit a zaslat a ráda bych, aby se k vedeni společnosti dostala i tato informace, jakou mají skvělou pobočku v Liberci a to včetně jejího spolehlivého zaměstnance. Za zpetnou reakci budu také vděčná. 

Děkuji a přeji krásný den

S pozdravem

Veronika Rollerová

p. Kalferst

Dobrý den,

tímto bych chtěl ocenit profesionální přístup pana Váňi

a pana Husáka při mé návštěvě u Vás i v takto nelehké

době. Děkuji.

S pozdravem P.Kalferst

Dagmar a Vladimír Lohnických

 

Dobrý den,

vím, že je to asi zbytečné, ale snad to nevadí.

Jen jsem Vám chtěla poděkovat za seriózní jednání a nemohu jinak, než vyjádřit nadšení nad vozem SCROS. 

Je skvělý, jízda v něm je opravdu požitek, jsem moc ráda, že jsme se pro něj rozhodli SUPER!!!

Další vůz - tentokrát pro manžela, koupíme určitě opět u Vás.

Hezký den a nadcházející víkend

 přejí

dva spokojení zákazníci (a učitelé v jednom - to abych připomněla, kdo jsme)

Dagmar a Vladimír Lohnických

Jana KLABANOVÁ, MBA

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělou péči, které se mi ve Vašem servisu dostává. Velmi si cením vstřícnosti, ochoty a rychlosti všech Vašich pracovníků, s nimiž jsem doposud měla to štěstí se setkat.

Velmi děkuji a doufám, že si svůj vysoký standard udržíte i nadále.

S přáním krásného dne,

Jana Klabanová

GOEDDA s.r.o.

Miloslav Hayek

Za mě spokojenost. Pro vůz Toyota Aygo jsem si jel z Plzně. Od první komunikace po předání vozu uběhlo jen pár dnů (i s víkendem). Prodejce ochotně přehodil komplety z letních na zimní, přestože zimní sezóna ještě nezačala, automobil a všechny jeho ovládací prvky stručně představil, přístup celkově profesionální. Po cestě nebyly s vozem žádné problémy, naopak jsem se utvrdil v tom, že Toyota dělá skvělé produkty, které jsou ještě lepší než čekáte. Konkrétně Aygo je v dané cenové kategorii bomba.

Zdeněk Krejčík

Dobrý den,

dne 27.7.2020 jsem navštívil Váš servis za účelem preventivní prohlídky svého vozu Suzuki SX4.

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za vlídný přístup personálu a za dobře odvedenou práci. Chodím k Vám opakovaně po celou dobu od nákupu svého vozu, tedy od roku 2010. Vždy na mém vozidle veškeré práce provádíte na počkání a kvalitně.

Nemám tedy nejmenší důvod si stěžovat.

 

Děkuji a zdravím,

 

Zdeněk  K r e j č í k

Jaroslav Korda

Dobrý den.

Nemohu si pomoci, ale musím Vám sdělit, že s takovým profesionálním přístupem a jednáním jsem se už dlouho nesetkal.

Navštívil jsem Váš autosalon ve kterém jsem si koupil bílou I 20.

Měl jsem ještě několik dotazu a chtěl jsem několik vylepšení -p. Váňa mě vše vysvětlil, ukázal přímo na mém novém

vozidle a dokonce ihned mě informoval na délku opravy a předběžné ceně.

 

Opravdu veliká spokojenost s jeho přístupem.

Prosím ještě jednou mu poděkujte.

 

Jaroslav Korda, Jablonec nad Nisou,

František Čermák

Vážený pane,

děkuji za Váš zájem a sděluji, že s návštěvou servisu jsem byl velice spokojen. 

Poprvé se stalo, že nebyl problém zaparkovat.  Poprvé se mi stalo, že mi bylo nabídnuto mytí auta a jednání s Vaším přejímacím technikem bylo nejenom příjemné, ale bylo evidentně vedeno snahou maximálně vyhovět zákazníkovi. 

Ještě jednou dík a  pozdravujte pana Halla.  Tvrdil, že na mne nemůže zapomenout, tak schválně. 

Zdravím.

 Čermák

Petr Hajfler

Zdravím pracovníky Auto KP plus.

Dne 29.4.2020 jsem byl s vozem SUZUKI Vitara na roční prohlídce a výměně pneumatik ze zimních na letní.

Je to již třetí návštěva servisu ( první prohlídka, zimní pneu, roční prohlídka ) a vždy jsem byl spokojen

s přístupem a službami servisu. Při poslední návštěvě se mnou jednal pan Jiří Husák a jeho jednání a přístup

byl na úrovni a vstřícný.

Vozidlo jsem kupoval před rokem a rozhodnutí koupit Suzuki velmi pozitivně ovlivnil prodejce pan Michal Tomáš.

Měl jsem vyhlídnuty čtyři značky a to Škodu, Hyundai, Renault, Suzuki.

Pan Tomáš vozidlo Vitara předvedl,

představil a popsal výhody vozu tak, že nebylo pochyb o jeho koupi. Oceňuji jeho trpělivost a schopnost představit

vozidlo i přes moji menší orientaci v této oblasti. Děkuji i za jeho vstřícnost a přirozenou trplivost při výběru

barvy, za ochotu a pomoc při nastavení vozidla na místě  i po telefonu v průběhu jeho užívání.

Po roce užívání konstatuji, že Suzuki Vitara byla dobrá volba a že pan Tomáš je člověk na správném místě.

Přeji jemu i všem u Suzuki hodně zdraví a úspěchů.

 

S pozdravem

 

Petr Hajfler

Jiří Pelda

Dobrý den,

dne 12.6.2019 jsem byl u Vás na pravidelném servisu po 3 letech provozu s Toyotou Auris 1,6.

S Vašimi službami i přístupem pracovníků jsem byl spokojen a tímto Vám ještě jednou děkuji.

Jiří Pelda

Dagmar Čermáková

Dobrý den, pane Jedličko,

ještě jednou moc děkuji za super předání vozu a obzvláště za Vaši trpělivost s vysvětlováním …. J

Pokud jsou všichni tak vstřícní a milý jako Vy a Váš kolega ze servisu, věřím, že každý se rád vrací…

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

 

Dagmar Čermáková

 

Michálkovi

Dobrý den,

jsme majiteli auta od vás. Neopatrný řidič nám naboural dveře. S žádostí o pomoc při opravě jsme se obrátili na vašeho prodejce p.Tarana. Velmi ochotně kontaktoval vašeho pracovníka Tomáše Slavíka, který nám se vším pomohl a ve vašem servisu budou dveře 1.7.vyměněny. Děkujeme. Chválíme vás za tuto službu. Je dokladem,že vám nejde o to jen prodávat, ale i zákazníkům pomáhat.Tak to má být.    Michálkovi

Petr Zámečník

Vážený pane Slavíku,

děkujeme za Vaše služby, se kterými jsme byli nadmíru spokojeni. Protože již 24 let vlastníme Nissana Almeru N15, do kterého pouze doléváme benzín a měníme olej, zašli jsme v rámci Vaší firmy i do sekce prodeje Nissan, kde se nás pánové ujali velice zodpovědně a jednání s nimi bylo příjemné a produktivní. V prodejně Suzuki jsme měli taktéž štěstí na příjemné a věcné chování veškerého personálu. Pan Tomáš je člověk na svém místě. Před Vámi jsme navštívili dvě prodejny Suzuki, ale pan Tomáš jediný nás objektivně informoval o chystaných změnách v prodeji modelu Swift za což mu tímto upřímně děkujeme. Nevím zda to pro Vás má nějaký reálný význam, ale upřímně jsem toho mínění, že za nás absolutní spokojenost s veškerým projevem Vaší firmy. Lidské jednání, snadná domluva, důvěra (pan Tomáš nepožadoval ani rezervační zálohu), hladký a rychlý průběh administrativní části. Prostě vše bylo velice příjemné, takže nám nezbývá, než Vám poděkovat a popřát mnoho zdarů ve Vaší činnosti. S pozdravem Váš spokojený zákazník.

Petr Zámečník

Eva a Míra Romovi

Dobrý den,

 

v měsíci únoru 2019 jsme u Vás zakoupili vůz značky JEEP Renegade. Chceme touto cestou poděkovat prodejci panu Tomáši Janáčkovi za jeho vysoce profesionální a lidský přístup. Pro jeho přístup jsme si ke koupi vozu vybrali právě AUTO KP PLUS, s. r. o.  a přijeli z dalekých Klatov, kdy jsme cestou míjeli množství prodejců JEEP. Existuje-li nějaká možnost, prosíme ohodnoťte pana Tomáše Janáčka nemalou odměnou. Díky.....

 

Manželé

Eva a Míra Romovi z Klatov.

Jan Řehák

Dobrý den, pane Halle,

 

Už podruhé za poslední čtyři roky jsem koupil ve společnosti Auto KP Plus osobní vůz pro soukromé používání. Vždy jsem vybíral z více značek, nejen těch zastupovaných Vaší společností. Na moje finální rozhodnutí měl v obou případech rozhodující vliv přístup Vašeho prodejce pana Michala Tomáše - jeho vstřícnost, ochota a především důvěryhodnost.

Pochopitelná radost z koupě nového vozu je tak spojená s mimořádně dobrým pocitem, který ve mně jeho jednání vyvolalo a kterého si vážím.

 

S pozdravem

Jan Řehák

Milan Kubišta

Maximální spokojenost s přístupem p. Semeráda. Vše vysvětleno a připraveno rychle, efektivně a bez zbytečných průtahů. Předání dle dohody, takže si nového vozu naplno můžeme užívat.

Jakub Tkacz

Maximální spokojenost, profesionální a vstřícný přístup, skvělá cena (dojel jsem si pro Berlingo až z Ostravy). Prodejce připravil všechny podklady tak, že při registraci vozidla na úřadě jsem navíc musel ukázat jen svůj občanský průkaz.

Ing. Pavel Kuchta

Dovolte mi poděkovat Vám za krásnou spolupráci. Auto je perfektní, všichni máme radost.

Iveta Čiháková

Pro vůz značky Toyota jsme se rozhodli, protože věříme ve spolehlivost a kvalitu vozu a vozy Toyota se nám líbí. 

 

Auto KP Plus je autorizovaný prodejce, nabízí příjemné prostředí i příjemné jednání s klienty. Vozy jsou přímo v obchodě a každý si je může prohlédnout. 

Jiří Šindelář

Pro Toyotu jsem se rozhodl, protože jsem měl zafixováno, že vyrábí ty nejspolehlivější vozy z hlediska kvality. Navíc jsem si hybrid Prius jsem již před 3 lety vyzkoušel v praxi.

Do Auto KP Plus mě dovedla reklama na Toyotu v televizi a následně telefonát nejbližšímu dealerovi. Po telefonickém rozhovoru s Vámi jste na mne udělali dobrý dojem a já jsem se rozhodl, že do toho půjdu. 

Martina Šumová

Spokojenost s vozem nadále trvá a nepolevuje.

Již jsem před pár lety vlastnila vůz Nissan Murano a byla jsem s ním velmi spokojená. Z ženského úhlu pohledu má Nissan velmi zajímavé a oku lahodící modely vozů.

Pro Auto KP Plus rozhodly reference na společnost a sídlo společnosti v Liberci.

 

Monika Machartová

Po pravdě řečeno nad jiným vozem jsme ani neuvažovali, jelikož jsme již Nissana Navaru měli a ukázalo se, že je to výborný jak užitkový, pracovní, ale i cestovní vůz. Pro naše potřeby a nároky bezkonkurenční. Od Vaší společnosti jsme kupovali i ,,staršího bráchu“, jezdíme k Vám na servis a cokoliv je potřeba řešit, vždy nám vycházíte maximálně vstříc, přístup celého týmu máte profesionální, velmi přátelský a hlavně lidský

J.K.

Zkoušeli jsem několik výrobců - menší vz. Yaris mě zaujal dobrými jízdními vlastnostmi. Když jsem si auto teprve teď pořádně prohlédl, musím uznat, že provedení rozhodně není "laciné" - naopak i na tak malém voze jsou pěkné detaily. A když jsem si prohlédl např. novou "Ravku" ....dost dobrý. Liberec je pro nás dobře dosažitelný, přítelkyně zde pracuje a já tam jezdím pracovně několikrát v týdnu, takže proto padla volba na Auto KP Plus. Já bych si myslím, že Vášemu osobnímu  přístupu nelze nic vytknout, a tak to hodnotí i přítelkyně. Přesně tak by to mělo vypadat, když si člověk jde koupit nové auto a jedno jestli relativně levné nebo něco super. 

Zdeněk Jarolímek

Pro tento druh vozidla jsem se rozhodl, protože mi připadá velmi praktický. Na internetu jsem porovnával všechny dostupné informace o těchto vozech. Navštívil jsem Mitsubishi v Studenci a potom Toyotu a Nissan v Liberci. Při tomto srovnání jste mě jednoznačně přesvědčili pro Nissan. Vzhledem k vašemu vstřícnému jednání byla volba, kde toto auto koupit, jasná.

Jiřina a Martin Sládkovi

Pro Note jsme se rozhodli na základě akční slevy a dalším důvodem byl výběr ověřené značky automobilu.

Protože bydlíme v Libereci,  zvolili jsme nejbližšího prodejce aut Nissan. To znamená, že výběr prodejny byl náhodný.

V Liberecké prodejně jse nás ujal pan Jedlička a tímto bychom Vám chtěli velmi poděkovat za profesionální přístup k zákazníkovi a velmi milé chování. Připadali jsme si ve vaší prodejně jako velmi vítaní zakazníci, kteří se vždy mohou na Vás obrátil s případným problémem a radou. Na základě těchto zkušeností bychom prodejnu Nissan KP Plus Liberec doporučili všem známým.

Vojtěch Adam

V průběhu tohoto týdne jsme u Vás objednávali nový vůz, konkrétně Ciroen Berlingo. Než jsme se rozhodli, že ho koupíme právě ve Vašem autosalonu, navštívili jsme některé konkurenční salony.
Ač bylo v Peugeotu i u Vás auto v podstatě shodné, rozhodli jsme se pro Vás. Jednali jsme s panem Vondálem. Opravdu musím uznat, že je profesionál. Neskutečně nás překvapila jeho ochota a hlavně zájem o klienta. Vše vysvětlil, ukázal a poradil nám.
Byl ochotný, vstřícný a profesionální, okamžitě nabídl předváděcí jízdu, kterou jsme si v Puegeotu museli vyžádat. Byla radost u Vás kupovat nový vůz. Když mi pan Vondál nabídl, že pro mě dojede, abych nemusel do autosalonu pěšky, tak jsem už opravdu zůstal stát s otevřenou pusou. Je úžasné, jak se staráte o zákazníky a vážíte si jich. Člověka už na začátku mile překvapí nabídka vody či kávy. 
Přeji spousta prodaných vozů a ještě více spokojených zákazníků, jako jsme my. 

Jana Přikrylová

Už se Vám několik týdnů chystám napsat a vždy si vzpomenu, když po práci sednu do svého nového Nissana. Auto je skvělé, jezdí bezproblémově a opravdu jsme nemohli vybrat lépe. Minulý měsíc jsem vezla své děti (25 let a víc :-)) a byly nadšené, o kolik je vzadu oprot Fabii víc místa. V létě plánujeme výlet do Itálie, takže vyzkoušíme i delší trasu.

 

František Čermák

S autem jsem spokojen. Krásně se řídí a poslouchá jak hodiny. Doufám že to vydrží.

Jan Buršík

Po roce mého ježdění s touto Vitarou musím říci že se toto auto opravdu povedlo. Pohodlná jízda na silnici a v terénu zvládne víc než jsem čekal. V kombinaci terén-silnice je spotřeba 5.8, což je prostě paráda. 

Aleš Stránský

Děkujeme za asistenci Vaši i Vašeho kolegy při výběru našeho automobilu, za vysvětlení a ochotu při našem nerozhodném výběru. O koupi Nissan Qashqai nás přesvědčila víceméně kampaň v médiích, dále už to byla zásluha lidského faktoru a pěkného auta.

 

manželé Hříbalovi

Děkujeme za pomoc při výběru, následné realizaci s dovozem a prodejem. 

Důvodem zakoupení vozu Nissan Qashqai bylo dobré jméno tohoto modelu, japonska kvalita, vzhled, komfort jízdy a celková spokojenost ... Firmu Auto KP Plus Nissan jsme vybrali, protože jsme chtěli kvalitní vůz od profesionalní firmy s profesionalní péčí a přístupem.

 

Vítězslav Zwinger

Hlavním rozhodnutím pro koupení vozu bylo to,že jsme měli možnost vidět konkrétní vůz, který nás okouzlil a bylo nám umožněno bez čekání vůz zakoupit. Musím zmínit Váš velice profesionální a vstřícný přístup, za který Vám moc děkujeme.

Kornel Hudec a Lenka Novotná
 
Chci moc poděkovat za Váš přístup a skvělý obchod. Pan Jedlička je člověk na pravém místě. Přeji mnoho úspěchů a hodně spokojených zákazníků.
 
Jana Jirsáková

Chtěla bych poděkovat za vysoce profesionální přístup pana Michala Tomáše, který se mi věnoval při koupi mého auta SUZUKI Swift. Byl velice ochotný, vše mi důkladně vysvětlil a jeho příjemné vystupování je na 1*. Máte opravdového odborníka ve vašich řadách a člověka na svém místě.

Ota a Veronika Schafferovi

Rád bych ještě jednou poděkoval za naprosto profesionální přístup, který nám byl věnován pracovníky autosalonu Auto KP Plus, konkrétně pracovníkům prodeje vozů Citroën. V konkurenci vozů jiných značek, jiných autosalonů a prodejců zvítězila jednoznačně Vaše nabídka. A to nejen cenou, ale hlavně přístupem k zákazníkovi, což je dle mého názoru jedním z ukazatelů kvalitních a profesionálních služeb. Zakoupili jsme malé rodinné MPV C3 Picasso, které jsme měli ještě před koupí možnost několikrát vyzkoušet a poměr: cena - užitná hodnota a kvalita, nemá konkurenci. Za celou rodinu posílám veliké poděkování.

Vlastislav Kaštánek

Děkuji za vysoce profesionální přístup po celou dobu předprodejního procesu. S určitou znalostí věci jej dokážu ocenit. 

Naše volba Nissanu Juke vzešla ze širšího výběru, kterým jsme se zabývali v zimních měsících. Jistěže jsme zvažovali i jiné značky a modely, různá kritéria budoucího využití automobilu i cenové relace. Shrnuto do jedné věty: rozhodli jsme se nakonec pro automobil, který - obrazně řečeno - má duši.

Nissan Juke se patrně nestane nějakým masově nakupovaným automobilem; soudím však, že své zákazníky si dozajista najde. Volba Auto KP Plus měla základ spíše pragmatický či provozně ekonomický; paní bydlí v Liberci, dle pracovních možností k ní jezdím. Jsem ovšem samozřejmě rád, že to byla dobrá volba.

Kabelák Pavel 

Pro nákup nového vozu v Auto KP Plus jsme se rozhodli na základě dlouhodobé skvěle zkušenosti, máme již 4. vůz značky Suzuki a jsme naprosto spokojeni. Musím vyzdvihnout jízdní vlastnosti nové Vitary, které jsou mnohem lepší než u SX4, navíc krásný design a barevná provedení - není co řešit.

manželé Navrátilovi

Chtěli bychom poděkovat prodejci vozů panu Davidu Hallovi za jeho individuální přístup k nákupu nového vozu SUZUKI SX4. U pana Halla jsme již kupovali druhé vozidlo v rozmezí tří let. Dokázal nám vždy poradit. Mohli jsme se na něho obrátit, i když měl po pracovní době a pokaždé se nám snažil vyjít vstříc. U pana Halla oceňujeme jeho ochotu vše vysvětlit a poradit.

Edita Rösslerová

V prosinci 2013 jsme zakoupili vůz Suzuki S-Cross SX4 v AUTO KP PLUS. S vozem jsme maximálně spokojeni. Splnil, a možná i dokonce předčil, naše představy. Prodejem nás provázel p. Michal Tomáš, jemuž chci tímto poděkovat za jeho čas a péči, které nám věnoval. Jemu i firmě přeji mnoho dalších úspěchů.

Alena Malá

V pátek jsem si vyzvedla SPZ a o víkendu jsme všichni - celá rodina - nový vůz testovali. Dopadlo to výborně, jsme velice spokojeni a těšíme se na další kilometry, naježděné tady u nás v Jeseníku, bez závad!

Chci také poděkovat za profesionální přístup při předávání a koupi vozu, za ochotu a vstřícné jednání. Byli jsme velmi mile překvapeni, protože s takovým přístupem se běžně nesetkáváme.

 

Alena Andrlová

Hlavním důvodem zakoupemí vozu u Auto KP plus byla špatná zkušenost s prodejci z Prahy, kde jsem poptávala auto jako první. Hned při první cenové nabídce došlo k nedorozumění. Dále určitě praktičtější je auto kupovat v LBC, v nejbližší prodejně a dalším důvodem bylo určitě velmi milé a vstřícné jednání.

Ing. Daniela Zoufalá

S autem jsme se již zcela skamarádili, jezdí fajn. Moc děkuji za velice milé a vstřícné jednání, prodejce byl vždy moc fajn a jestli má Auto KP plus jen takové prodejce - pak nakupuji auta už jen u Vás v Liberci! A to je od rodilé Pražandy co říct. 

Ing. Petr Křivan 

Při výběru vozu jsem chtěl malý velký vůz, do kterého se vejdou 2 tříkolky.

Protože jsem nechtěl auto delší než 4,5 m (problém v parkováním v podzemních garážích), vypadli kandidáti jako VW Caddy, Renault Kangoo a Fiat Doblo.

Pro 2 tříkolky je potřeba prostor 1,96 m na délku, 1,1 m na šířku a výšku. Tím vypadly z výběru všechny vozy MPV. Do posledního kola výběru tak postoupil NV 200 a Dacia Dokker. Zkusili jsme u prodejce Dacia naložit do Dokkera třkolky. Bylo to na doraz a musel bych ještě upravit zadní dveře, aby se do nich mohla schovat část předního kola tříkolky.

Tím, že jsme se mohli s NV200 hned svézt a v Auto KP Plus nám nabídli lépe konstrukčně provedenou variantu NV200 (oproti mnou nalezenému vozu na internetu, z Ústí n. Labem, navíc posuvné levé dveře a zadní dveře výklopné do stran) a vše za rozumnou cenu, vyhráli jste.

Proti konkurenci sehrála důležitou roli i ochota a vstřícný přístup ke mně jako zákazníkovi, za což vám moc děkuji. Prodejce z Prahy, kde jsme se byli rovněž podívat na NV200, se ani nezvedl od stolu, protože tam měl jiného zákazníka. Jiný prodejce Dacia se, na žádost o předváděcí jízdu přes internet, ani neozval. 

Jsou to drobnosti, ale ty u mne rozhodly.

Ing. Marek Alexi

Hlavním důvodem pro nákup Nissanu byly reference známých, kteří vozy NISSAN mají a jsou maximálně spokojeni. Co se týče výběru dodavatele, tak si myslím, že zde s ohledem na přístup a jednání prodejců nebylo o čem se rozhodovat :-)

Bohuslav a Lada Janouškovi

Je 26.3.2012 a přivezli jsme si naší novou SX4. Velice musíme poděkovat za vstřícný a plně profesionální přístup pana Michala Tomáše. Jeho chování v době prvního setkání bylo velice příjemné a hlavně nevtíravé, i když nemohl vědět jestli koupíme nebo ne. Zkušební jízdě věnoval maximum a to i přes naše trochu nadstandardní nároky. Auto bylo perfektně připraveno v daný čas a i nadále nám věnoval spoustu času na předání vozu. Takže ještě jednou děkujeme a pokud se někdo rozhoduje kam pro Suzuku, tak můžeme jen doporučit.

Po dvou letech od koupi SX4 jsme se rozhodli posílit vozový park ještě o swiftíka. A opět pan Michal Tomáš nezklamal a potvrdil svůj profesionální přístup k dané věci. Jsme spokojeni s jeho službami a samozřejmě i se Swiftem. Nezbývá než opět poděkovat a možná někdy příště.

Holoušová Helena

Koupila jsem zde již 3. vůz. Ochota prodejce na jedničku, servis také. Ráda Auto KP Plus doporučím.