Vážení zákazníci,

od 20.3.2024 po přechodnou dobu prodej a servis zn. Opel najdete v budově Citroën (Doubská 437).

Dále probíhá rekonstrukce v budově Doubská 660. Servis vozů Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete v 1. patře v kanceláři vpravo. Prodej vozů značek Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete také v 1. patře.

Děkujeme za pochopení AUTO KP PLUS.

Vážení zákazníci,

po dobu letních prázdnin (červenec - srpen) budou všechny naše provozovny v sobotu zavřeny. Neplatí pro prodej ojetých vozů v ulici České mládeže.

Děkujeme za pochopení.

AUTO KP PLUS.

Centrum užitkových vozidel

U nás v AUTO KP PLUS naleznete největší centrum užitkových vozidel v ČR. 

Jsme tu pro vás, ať už se rozhodnete využít služeb Citroën Business Center a pořídit si některý z užitkových vozů Citroën, nebo si vyberete Fiat Professional a užitkové vozy Fiat, nebo Toyota Professional a užitkové vozy Toyota, nebo dáte přednost modelům Nissan,Opel.

la manufacture_1 logo OPC    Toyota professional grey  nissan_3

Rádi Vám poradíme s výběrem konkrétního vozu a s možnostmi jeho financování. Samozřejmostí je pak záruční a pozáruční servis a asistenční služby. Každému zákazníkovi věnujeme maximální péči a našim cílem je jistota, že odjedete s tím nejlepším užitkovým vozem odpovídajícím všem vašim potřebám. 

  • rozšířili jsme provozní dobu o sobotní provoz
  • Váš čas je vzácný, proto držíme pro Vás stále velký výběr vozidel skladem, aby jste si mohli vždy vybrat vůz dle Vašich představ
  • zajistíme dodání vozidla vč. požadovaných úprav a přestaveb (např. chladící přestavby, sklopné plošiny, přepravní sanitní vozidla, výdřevy ložného prostoru, přestavby na pojízdné prodejny a prezentační vozy, vestavby policových systému atp. …)
  • zajišťujeme kompletní služby v oblasti financování a pojištění vybraného vozu vč. nabídky Operatvního Leasingu
  • pro firemní klienty máme vždy program zvýhodněných cen nových vozů a cenové zvýhodnění poskytneme každému firemnímu klientovi bez ohledu na velikost jeho vozového parku
  • pro případné škodní události máme pro Vás specializované oddělení pro řešení škodních událostí, které disponuje dostatkem náhradních vozidel a odtahovou službou.

Ozvěte se nám a společně najdeme to nejlepší řešení (nejen) pro Vaše podnikání.

Zastihnete nás na e-mailu: businesscenter.prodej@autokpplus.cz
nebo telefonu: 777 006 216

Zde si můžete vybrat z nabídky nových i ojetých vozů.

opel movano_3Toyota