Vážení zákazníci,

od 20.3.2024 po přechodnou dobu prodej a servis zn. Opel najdete v budově Citroën (Doubská 437).

Dále probíhá rekonstrukce v budově Doubská 660. Servis vozů Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete v 1. patře v kanceláři vpravo. Prodej vozů značek Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete také v 1. patře.

Děkujeme za pochopení AUTO KP PLUS.

25. - 26. 5. TOYOTA VÍKEND

V sobotu 1.6.2024 budou všechny naše provozovny uzavřeny z důvodu konání promo akce. Prodejní personál tak najdete v autokempu v Liberci Pavlovicích na " Sportovním dětském víkendu s AUTO KP PLUS".

 

Reference

   

 

Jakub Tkacz

« Maximální spokojenost, profesionální a vstřícný přístup, skvělá cena (dojel jsem si pro Berlingo až z Ostravy). Prodejce připravil všechny podklady tak, že při registraci vozidla na úřadě jsem navíc musel ukázat jen svůj občanský průkaz. ».

 

 

 

 

 

Mirek Špaček

1-stoprocentní spolehlivost a kvalita. 2-spoléhám na odborníky na svém místě.

 

Iveta Čiháková

 

                1.            Proč značka Toyota.

 

 Verime ve spolehlivost a kvalitu vozu, libi se nam vozy Toyota        

 

                2.            Proč u nás Auto KP Plus

 

Auto KP Plus je autorizovany prodejce,prijemne jednani s klienty i prijemne prostredi , vozy jsou v obchode a kazdy si je muze prohlednou

 

Jiří Dvořák

1. Jediný autorizovaný prodejce v Libereckém kraji. 2.Dobrá zkušenost s vozy Toyota (za 20 let 4x Toyota)

 

Jiří Janovský

Dobrý den.Toyota, protože jsem chtěl hybrid a Toyota je podle mého názoru jedna z nejlepších. No a proč Vy-protože partnerka u Vás před 2 roky kupovala Citroen a tak jsem o Vás věděl.

 

Martin Hauser

Hlavním důvodem zakoupení vozu ,byla dobrá předešlá zkušenost s vozem Nv 200. A dodavatel? Příjemné jednání na úrovni a dostupnost.

 

 Šumová Martina

 

děkuji za zprávu. Spokojenost s vozem nadále trvá a nepolevuje.

Odpověď na Vaše otázky:

1. již jsem před pár lety vlastnila vůz Nissan Murano a byla jsem s ním velmi spokojená. Z ženského úhlu pohledu má Nissan velmi zajímavé a oku lahodící modely vozů.

2. myslím, že odpověď je už v předcházejích řádcích:  znalost Vaší společnosti a sídlo společnosti v Liberci.

 

Přeji hezký den

Martina Šumová

 

Monika Machartová

     Po pravdě řečeno nad jiným vozem jsme ani neuvažovali, jelikož jsme již Nissana Navaru měli a ukázalo se, že je to výborný jak užitkový, pracovní, ale i cestovní vůz. Pro naše potřeby a nároky  bezkonkurenční. Od Vaší společnosti jsme kupovali i ,,staršího bráchu“, jezdíme k Vám na servis a cokoliv je potřeba řešit, vždy nám vycházíte maximálně vstříc, přístup celého týmu máte profesionální, velmi přátelský a hlavně lidský. Proto děkujeme my Vám a těšíme se na další spolupráci! :)  Přeji hezký den, Monika Machartová.

 

Štefl Ivo

Dobrý den,

 

také děkuji a přeji ať se dobře prodáváJ.

 

K otázkám:

  1. Hlavní důvody: líbí se nám design, spolehlivost, bezpečnost a skutečnost, že nepatří mezi vozy, které se často odcizují
  2. Výběr společnosti: protože jsme již předešlý vůz kupovali v KP byla to celkem jednoduchá volba – vstřícný, ochotný kvalifikovaný přístup, dobrý servis, dostupnost k místu bydliště (předpokládám, že ani do budoucna nebudeme měnitJ)

 

S přáním hezkého odpoledne

 

Š

 

Zdeněk Jarolímek

Dobrý den,děkuji za zaslání fotografií z předání vozu a v příloze zasílám také foto.Pro tento druh vozidla jsem se rozhodl,protože mi připedá velmi praktický.Na internetu jsem porovnával všechny dostupné informace o těchto vozech.Navštívil jsem Mitsubishi v Studenci a potom Toyotu a Nissan v Liberci.Při  tomto srovnání jste mě jednoznačně  přesvědčil pro Nissan vy.Vzhledem k vašemu vstřícnému jednání volba kde toto auto koupit byla jasná
s pozdravem Zdeněk Jarolímek (jede super)

 

Jiřina a Martin Sládkovi

Dobrý den pane Jedličko,

     děkujeme za Váš pozdrav a přání k příjemně stráveným kilometrům v novém autě.

Odpověď na Vaše otázky zní:

1) Pro Note jsme se rozhodli na základě akční slevy a dalším důvodem byl výběr ověřené značky automobilu.

2) Protože bydlíme v Libereci,  zvolili jsme nejbližšího prodejce aut Nissan. To znamená, že výběr prodejny byl náhodný.

 

     V Liberecké prodejně jste se nás ujal Vy pane Jedličko a tímto bychom Vám chtěli velmi poděkovat za Váš profesionální přístup k zákazníkovi a velmi milé chování. Připadali jsme si ve vaší prodejně jako velmi vítaní zakazníci, kteří se vždy mohou na Vás obrátil s případným problémem a radou. Na základě těchto zkušeností bychom prodejnu Nissan KP Plus Liberec doporučili všem známým.

 

Pavel Jakoubek

Dobrý den pane Tomáši,
děkuji za přání a za zaslanou fotografii. Toto formou bych Vám chtěl také poděkovat za Váš osobní přístup, pomoc a rady při výběru auta. Určitě jsme zvolili dobře, když jsme se rozhodli nakoupit auto u společnosti autokpplus.
Přeji Vám osobně a také celé společnosti  hodně spokojených zákazníků.
s pozdravem
Jakoubek

 

Stanislav Masák a Helena Rydvalová

 

při koupi nového auta jsme se řídili hlavně cenou, vyšším výbavovým stupněm a značkou. Z této rovnice nám vyšla Vitara jako ideální automobil, což se ještě potvrdilo skvělým přísupem Auto KP Plus a zejména pana Tomáše. Nyní po nějaké době a jak to vypadá, tak i po zimě, mohu říci, že Vitara v novém modelu je skvělou volbou pro zábavné řízení za všech okolností. Na sněhu, v blátě i v dešti působí jistým dojmem a jízda se stává zábavou, zvláště ve spojení s pohonem 4x4. Pro všechny, kteří mají zájem o zábavné SUV, je Vitara ideální volbou a Auto KP Plus ideální m partnerem pro nákup vozu.

 

S pozdravem Stanislav Masák a Helena Rydvalová

 

 

 

Seidelová Pavlína

Dobrý den pane Tomáši,
myslela jsem, že počkám na focení "Suziny" až bude svítit slunko. Jenže slunečné dny na sněhu nám v Peci nějak chybí. Posílám tedy fotky, i když zatím bez slunce. Vyzkoušela jsem "Suzinku" jak do kopců tak při sjezdech z nich už opravdu na všem, co by měla čtyřkolka zvládnout: vrstvu 25 centimetrů čerstvě napadaného sněhu, led i ježdění na ujeté vrstvě sněhu v mrazivých posledních dnech. Na jiném než zasněženém povrchu se vlastně u nás v horách v posledních dnech nepohybujeme. Auto všechno zvládá s naprostou jistotou a je super vědět, že v "Suzince" se bezpečně dostanu kam potřebuji. Swift 4x4 byla výborná volba, koupili jsme pravou "horskou holku";-)...
Děkuji, přeji příjemný den.

 

Marie Rybínová

Dobrý den pane Jedličko,

 I já Vám děkuji za Váš naprosto profesionální přístup k zákazníkovi, byli jsme s manželem velice spokojeni. Vážím si i toho, že jste prakticky on line k dosažení, takže se těším na naši případnou komunikaci.

 Juka jsem si vybrala pro jeho naprosto odlišnou tvář a to jak jeho exteriér tak i interiér, který je velice komfortní a příjemný, když jsem si do něho poprvé u vás sedla, bylo rozhodnuto. To, že jsem vybrala Nissan KP Plus Liberec je asi proto, že jste nejblíže MB.

Moc Vás zdravím, přeji hezký den,

Marie Rybínová

 

Jaroslav Juhás, Jana Juhásová

 Dobrý den, V květnu jsme u Vá kupovali auto Suzuki swift. Do této prodejny jsme přijeli až z jižních Čech, dozvěděli jsme se, že patří k nejlepším. Pan Michal Tomáš předání auta perfektně připravil, vše potřebné vysvětlil, jeho ochota a přístup ke klientům je na velmi vysoké úrovni. V prosinci jsme přijeli na servisní prohlídku, opět se nás ujal pan Michal Tomáš a předal nás servisnímu technikovi panu Vojtěchovi. Znovu jsme se setkali se slušným chováním, ochotou, profesionalitou a zodpovězením všech našich dotazů. Každý ze zákazníkú se zde setká s milým přijetím, úsměvem, podáním ruky, ochotou a perfektním přístupem. Za všechno děkujeme Jaroslav a Jana Juhásovi

 juhasovi p.v.

Naděžda Sochová

Dobrý den, díky za zaslání fotky...

Co mě přesvědčilo k nákupu vozu NISSAN Juke..Když jsem ho uviděla,už jsem si jiné auto koupit prostě nemohla,podle katalogu bych si ho asi nevybrala,ale tím,že jsem ho viděla naživo na prodejně mě úplně okouzlilo .Hlavně jsem byla mile překvapená,jak dobře se mi řídí.Díky Vaší ochotě jsem si to mohla vyzkoušet ve známém prostředí.Něměla jsem potřebu jezdit pro vůz někam jinam,když jste byli s kolegou velmi vstřícní a ochotní....

Jsem maximálně spokojená,doufám,že mi dlouho vydrží...

přeji hezký den,Sochová

 

 

Pecháčkovi

Dĕkujeme za přání i za foto a rádi uvádíme, že výsledkem Vašeho profesionálního přístupu je čtvrté Suzuki od Vaší společnosti. Přejeme hodnĕ osobních i profesních úspĕchů.

 

Pecháčkovi

 

 

 

Víchovi

pane Votrubo,
dojeli jsme dobře, díky za radu jak objet dálnici, Berlingo jezdí skvěle.
Ještě jednou děkuji za Váš aktivní přístup zejména pokud jde o prodej starého auta. Víte, že v Hradci jsem se setkal v podstatě s nezájmem uzavřít obchod a o to více vyniká Váš zájem a Vaše práce, opravdu jsem byl moc spokojený.
I když je to do Liberce kus cesty, předpokládám, že na garanční prohlídky budu jezdit asi k Vám. Jednou za rok se to dá vydržet a spojíme to s nějakým výletem, do Hradce se mi moc nechce.

Mějte se, s pozdravem, Víchovi

 

 

Stanislava Seidelová

Co se se týká Vašeho dotazu k výběru, již delší dobu jsme zvažovali SUV s pohonem čtyř kol, a než jsme navštívili váš autosalon, velkým favoritem byla značka Hyundai, hlavně díky předchozí dobré zkušenosti s minulým vozem. Za volbu značky Suzuki musíme v první řadě poděkovat Vaší prezentaci, potěší, když je výrobek představen na profesionální úrovni a prodejce otevře zákazníkovi oči a nabídne nové možnosti.

Děkujeme i za a možnost vyzkoušet si vůz v průběhu několika dnů – vše jsme si mohli v klidu osahat, otestovat chování vozu, a pak už to bylo k rozhodnutí jen kousek… jízdní vlastnosti, velmi široká výbava, líbivý vzhled, zajímavá barevná kombinace, poměr cena – výbava v porovnání s konkurencí, a v neposlední řadě samé pozitivní recenze na nový model Vitary.

Připravení vozu k předání ve velmi krátké době nás také velmi potěšilo.

Po necelých dvou týdnech provozu se zatím potvrzuje naše dobrá volba, na vůz jsme si zvykli a jsme s ním maximálně spokojeni - příjemné poježdění, nízká spotřeba, i atraktivní vzhled, který vzbuzuje obdiv okolí. 

Děkuji za Váš vstřícný přístup k nám jako zákazníkovi i Váš další zájem, a jsme rádi, že odjetím z autosalonu to nekončí… jen tak dále ;-))

Přejeme mnoho pohodových dní.

 

Luboš Kraus

 Dobrý den,

s autem jsem zatím spokojenost plní přesně to co jsem od něho očekával a proč Pulsar?

Za 1. bezkonkurenční cena v poměru s výbavou a kvalitou. Ostatní značky cca o 60 000,- až 100 000,- dražší. Nepočítám Korejce to mne nezajímá.

Za 2. jako druhé auto je ideální. Design auta povedený, není to zbytečně velká kára a přitom v interiéru je nejvíce místa než v ostatních autech stejné kategorie.

Za 3. výhodné financování. Vás jsem si vybral proto, protože jste poblíž mého bydliště a nebyl žádný problém při jednání.

S pozdravem L.Kraus
p.s. Díky za fotky.

 

 

Jana Vrbová

Dobrý den pane Jedlička ,

 

děkuji Vám za zprávu a omlouvám se , že odepisuji až dnes .

 

Jak už jsem Vám říkala  - mám ráda auta a v minulosti jsem měla Nissan Almera .

 S tímto vozem jsem byla maximálně spokojená .

A tak jsem se šla podívat do Vašeho autosalonu .

 

Nissan Pulsar se mi líbil na první pohled a zajímavá pro mne byla jeho spotřeba - atd .

Ale máte na tom zásluhu i Vy .

Vaše jednání , chování k zákazníkovi bylo velice příjemné a odborné.

Určitě Vás navštívím na podzim - zimní kola a pneumatiky budu potřebovat .

 

S pozdravem Jana Vrbová

 

Vlastislav Kaštánek

Vážený pane Jedličko,

 

moc děkuji za Vaši zprávu s přáním a fotografiemi i celkově za Váš vysoce profesionální přístup po celou dobu předprodejního procesu. S určitou znalostí věci jej dokážu ocenit. Též Vaše nabídka dalšího využití Vašich služeb dojde jistě časem svého naplnění.

 Naše volba Nissanu Juke vzešla ze širšího výběru, kterým jsme se zabývali v zimních měsících. Jistěže jsme zvažovali i jiné značky a modely, různá kritéria budoucího využití automobilu i cenové relace. Shrnuto do jedné věty: rozhodli jsme se nakonec pro automobil, který - obrazně řečeno - má duši.

 Nissan Juke se patrně nestane nějakým masově nakupovaným automobilem; soudím však, že své zákazníky si dozajista najde.

 Volba Vaší společnosti měla základ spíše pragmatický či provozně ekonomický; paní bydlí v Liberci, dle pracovních možností k ní jezdím. Jsem ovšem samozřejmě rád, že to byla dobrá volba.

 Zdraví Vás a pěkné dny přeje

 Vlastislav Kaštánek

 

Tomáš Kauška

hlavním důvodem ke koupi vozu tohoto druhu bylo narození potomka a potřeba převážet více věcí, hlavně kočárek. Po zvážení a pročtení recenzí na internetu padla volba na Citroen Berlingo. Pak už stačilo navštívit autosalon Citroen. Vaše společnost je nejblíže k našemu bydlišti. Navštívil jsem i konkurenční společnost v Jablonci, kde také udělali solidní nabídku (sice o něco levnější na objednání vozu z výroby) ale jednání a prostředí mě zaujalo více u Vás a také dostupnost požadovaného modelu.

Chtěl bych Vám poděkovat za vstřícné jednání při prodeji vozu a vyřešení přeprodeje vozu Fabia.

Kabelák Pavel 

pro nákup nového vozu v Autokpplus jsme se rozhodli na základě dlouhodobé skvěle zkušenosti, máme již 4 vůz značky Suzuki a jsme naprosto spokojeni, musím vyzdvihnout jízdní vlastnosti nové Vitary, které jsou mnohem lepší než u SX4, navíc krásný design a barevná provedení - není co řešit!!!

Petr Bartoníček

Vstřícné a profesionální jednání prodejců .Kvalitní a hezký vůz .Zejména bych vyzdvihl práci pana Štichhauera.Prostě a jednoduše radost nakupovat .Děkuji. 


 

 manželé Michálkovi

Dobrý den,objednali jsme si u Vás Toytu Yaris.Prodej zprostředkovává p.Tomáš Taran.Protože jsme v posledních dnech obešli několik prodejců nejen v Liberci,musíme ho pochválit za jeho odbornost a citlivý přístup k zákazníkovi.Dokázal zodpovědět všechny naše dotazy,nic nám nevnucoval,ale přesvědčil nás,proč si koupit právě tohle auto.Zaslouží pochvalu.Doufáme,že u Vás budeme spokojeni.         manželé Michálkovi,Loukovec

 

ing. Pavel Kuchta

dovolte mi poděkovat Vám za krásnou spolupráci. Auto je perfektní, všichni máme radost. přeji pěkný víkend a hodně zdaru. S pozdravem --- Ing. Pavel Kuchta

 

Jan Jindra

 

Pro Toyotu jsme se rozhodli jelikož taťka nechtěl VW koncern a na Toyotu měl kladné reference od svých kolegů z práce. Dalším aspektem byla cena – původně jsme měli kupovat Hondu Jazz, ale poté co jsem na internetu našel Vaši akci a vaše vozy, tak se rodiče rozhodli pro tuto levnější variantu.

 

KP Plus jsem vybral, dle oficiálních prodejců, kteří jsou uvedeni na stránkách Toyoty.

 

Váš přístup k nám hodnotím pozitivně, jelikož vše proběhlo přesně tak, jak bylo domluveno bez jakýchkoliv problémů.

 

 

Jiří Šindelář

1.- Toyota vyrábí nejspolehlivější vozy z hlediska kvality (to jsem měl zafixované v hlavě) a hybrid Prius jsem již před 3 lety vyzkoušel v praxi.

 

2. - Reklama v televizi a následně telefonát nejbližšímu dealerovi. Po telefonickém rozhovoru s Vámi jste na mne udělal  dobrý dojem a já jsem se rozhodl že do toho půjdu. 

 

 

Bureš Miroslav

 

děkuji za foto i Vaši péči při koupi RAVky.

 

 

 

Proč Toyota? 10 roků jsem měl TOYOTU (COROLLA WAGON 1,6) a nikdy mě nezklamala.

 

Navíc RAV4 hybrid byl tak trochu můj sen. Volba byla celkem jasná.

 

A proč Vaše firma? Upřímně, o jiné Toyotě v regionu nevím. Byl jsem spokojen a věřím, že i nadále budu.

 

 

 

Přeji příjemný den,

 

Bureš Miroslav

 

J.K.

1. zkoušeli jsem několik výrobců - menší vz. Yaris mě zaujal dobrými jízdními vlastnostmi. Když jsem si auto teprve teď pořádně prohlédl, musím uznat, že provedení rozhodně není "laciné" naopak i tak malém voze jsou pěkné detaily. A když jsem si prohlédl např. novou "Ravku" ....dost dobrý. 2. Pro nás je Liberec dobře dosažitelný, přítelkyně zde pracuje a já tam jezdím pracovně několikrát v týdnu. Já bych si myslím, že Vášemu osobnímu  přístupu nelze nic vytknout, přejemné a tak to hodnotí i přítelkyně. Přesně tak by to mělo vypadat, když si člověk jde koupit nové auto a jedno jestli relativně levné nebo něco super. Tak ať vám to vydrží. Ještě jednou Díky JK

 

ing. Jiří Beneš

 

  1. Značka TOYOTA je známá svojí spolehlivostí, což dokazují různé testy a recenze v odborných časopisech, které sleduji. Typ vozu C-HR mně zaujal svým netradičním desingem, je to nadčasově pojatý vůz, který budí pozornost a emoce a ještě za několik let bude líbivý.
  2. Váš přístup jako prodejce byl skvělý, oceňuji  velice slušné a  profesionální jednání s citem pro potřeby zákazníka. Mnoho let pracuji ve vedoucích funkcích, posledních více než 20 let jako obchodní ředitel, tak to dokážu posoudit. Při takovémto přístupu budete mít jistě hodně spokojených zákazníků a budete mít výborné prodejní úspěchy. Blahopřeji !

 

Naďa a Libor Domeckých

 

Výběr značky Toyota byla vlastně náhoda. Byli jsme na  nákupu v Tescu v Karlových Varech a  model CHR zde byl vystaven. O koupi auta jsme uvažovali, ale byli jsme přesvědčeni, že jdeme opět ( již po třetí) do Octavie. Ale zmíněný model nás natolik zaujal, že jsme druhý den navštívili prodejnu Toyota v Karlových Varech. Auto nám bylo předvedeno, líbilo se nám a při ujištění prodejcem, že auta jsou skladem, jsme uzavřeli smlouvu. Po příslibu, že druhý den nám pan prodávající zavolá  kdy bude auto k dispozici, se 5 dní nic nedělo. Tak jsem zavolala sama a bylo mi řečeno, že auto v bílé barvě bude nejdříve v červnu. Potom manžel na webu objevil, že Auto KP Plus Liberec má auto ihned k odběru.

 

To co následovalo, je opravdu bohužel výjimečné. Prodejce pan Aleš Vondál byl ochotný, vstřícný, spolehlivý, komunikace probíhala obratem, prostě byla radost s ním spolupracovat. Dokonce zajistil odvoz z nádraží, auto nám byla předáváno krásně „zabalené“, vše nám na autě ukázal a předvedl. Troufám si říct, že každý zaměstnavatel by byl pyšný na takového zaměstnance, protože my jako zákazníci, jsme po takovém zájmu odjížděli s velice dobrým pocitem.

 

 

 

Vážený pane Vondále, ještě jednou za všechno moc a moc děkujeme. J

 

 

 

 

Vojtěch Adam

V průběhu tohoto týdne jsme u Vás objednávali nový vůz, konkrétně Ciroen Berlingo. Než jsme se rozhodli, že ho koupíme právě ve Vašem autosalonu, navštívili jsme i Federal cars naproti a Mrkvičku v Kosmonosech.
Ač bylo v Peugeotu i u Vás auto v podstatě shodné, rozhodli jsme se pro Vás. Jednali jsme s panem Vondálem. Opravdu musím uznat, že je profesionál. Neskutečně nás překvapila jeho ochota a hlavně zájem o klienta. Vše vysvětlil, ukázal a poradil nám.
Po předchozí zkušetosti z Peugeotu tento dojem ještě více nabyl.
Byl ochotný, vstřícný a profesionální, okamžitě nabídl předváděcí jízdu, kterou jsme si v Puegeotu museli vyžádat. Byla radost u Vás kupovat nový vůz. Když mi pan Vondál nabídl, že pro mě dojede, abych nemusel do autosalonu pěšky, tak jsem už opravdu zůstal stát s otevřenou pusou. Je úžasné, jak se staráte o zákazníky a vážíte si jich. Člověka už na začátku mile překvapí nabídka vody či kávy. V Peugeotu by se od Vás mohli učit.
Přeji spousta prodaných vozů a ještě více spokojených zákazníků, jako jsme my. Jen tak dále.

Děkuji a přeji hezký dne
Vojtěch Adam

 

Jana Přikrylová

 

Pěkný a slunečný den, pane Štichhaure,

 

Už se Vám několik týdnů chystám napsat a vždy si vzpomenu, když po práci sednu do krásného Nissánka….hihihi

Autíčko je skvělé, jezdí bezproblémově a opravdu jsme nemohli vybrat lépe….:)

 Minulý měsíc jsme jela se svými dětmi (trochu už většími děti, 25 a výše..hihi) a lebedily si co mají vzadu místa oproti Fábii…J

 V létě jedeme do Itálie, tak se Nissánek trochu projede….:)

Mějte pohodové dny, tuny smíchu a zdravíčka..:))))

 Jana Přikrylová, Okrouhlá

 P.S. Jestli si bude pamatovat na prodej vozu na Velký pátek ...:)

 

 

Čermák František

Díky, s autem jsem spokojen. Krásně se řídí a poslouchá jak hodiny. Doufám že to vydrží.
Zdravím.

Buršík Jan

Po roce mého ježdění s touto vitarou musím říci že se toto auto opravdu povedlo.

Pohodlná jízda na silnici a v terénu zvládne víc než jsem čekal. V kombinaci terén-silnice je

spotřeba 5.8, což je prostě paráda.  

S pozdravem Jan Buršík

Aleš Stránský

Dobrý večer,

 

děkujeme za asistenci Vaši i Vašeho kolegy při výběru našeho automobilu, za vysvětlení a ochotu při našem nerozhodném výběru.....což je vlastně i odpověď na Vaši otázku - co rozhodlo o výběru auta právě od vaší společnosti. Otázka první - proč právě Nissan Qashqai - to byla víceméně kampaň v médiích, dále už to byla zásluha lidského faktoru a pěkného auta.....

 

Přeji hezké podzimní dny.

 Aleš Stránský

 

 

Jirsáková Jana

        Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu, za velice příjemně strávené odpoledne, které bylo

   pečlivě připraveno a mile mě překvapila, velká účast dalších majitelů SUZUKI.

   Také děkuji za zaslaná fota a již se těším na další setkání.

 

                                                  Přeji Vám, mnoho dalších pracovních úspěchů a jsem s pozdravem

 

                                                                                                         Jirsáková Jana

Hříbalovi

 Dobrý den,

 Také děkujeme za pomoc při výběru, následne realizaci s dovozem a prodejem :)

 Doufáme, že budeme s autem spokojeni a bude bez problemu-starosti... 

 Ps.: Důvodem zakoupení vozu Nissan Qashqai bylo dobre jmeno tohoto modelu,japonska kvalita,vzhled,komfort jízdy a celkova spokojenost ... Firmu KP plus Nissan jsme vybrali,protože jsme chtěli kvalitní vůz od profesionalní firmy s profesionalní péčí a přístupem :)

 Doufáme, že budeme spokojeni i nadale se servisem a poprodejnimi službami ( Některé liberecké značkove servisy nemají nejlepši jméno)

 Děkujeme za profesionalní přístup a fotky :)

 

Přemek a Helena Hříbalovi 

 

Vítězslav Zwinger

Dobrý den, děkujeme za milé poděkování, přání a foto.


Nissan Juke jsme si vybrali pro jeho design, výbavu.


Hlavním rozhodnutím pro koupení vozu bylo to,že jsme měli možnost vidět konkrétní vůz, který nás okouzlil a bylo nám umožněno bez čekání vůz zakoupit. Musím zmínit Váš velice profesionální a vstřícný přístup, za který Vám moc děkujeme.


S pozdravem Zwingerovi

Zwingerovi Juke

 

Kornel Hudec a Lenka Novotná

Dobrý večer, pane Jedličko.

 
Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za Váš přístup a skvělý obchod. Jste člověkem na pravém místě. Přeji Vám mnoho úspěchů a hodně spokojených zákazníků.
 
S úctou Lenka Novotná.
 
Pokud je možnost chválu sdělit Vašemu nadřízenému, ráda bych to udělala. :-)

 

 

Jirsáková Jana

 

      tímto dopisem, bych chtěla poděkovat za vysoce profesionální přístup, Vašeho pracovníka, pana Michala Tomáše,

      který se mi věnoval, při koupi mého auta SUZUKI Swift, byl velice ochotný, vše mi důkladně vysvětlil a jeho příjem-

      né vystupování je na 1*.

      Máte opravdového odborníka ve Vašich řadách a na svém místě, je zkrátka perfektní a není co dodat!!

      Přála bych Vaší společnosti, co nejvíce takových pracovníků. 

Se srdečným pozdravem, Vaše spokojená zákaznice,

 

                                                        Jirsáková Jana  z Liberece 

.

 

Ota a Veronika Schafferovi

Rád bych Vám ještě jednou poděkoval za naprosto profesionální přístup , který nám byl věnován pracovníky autosalonu Auto KP Plus , konkrétně pracovníkům prodeje vozů Citroen .V konkurenci vozů jiných značek , jiných autosalonů a prodejců zvítězila jednoznačně Vaše nabídka a to nejen cenou , ale hlavně přístupem k zákazníkovi , což je dle mého názoru jedním z ukazatelů kvalitních a profesionálních služeb . Zakoupili jsme malé rodinné MPV C3 Picasso , které jsme měli ještě před koupí možnost několikrát vyzkoušet a poměr cena , užitná hodnota a kvalita , nemá konkurenci . Za celou rodinu posílám veliké poděkování a celému teamu Auto KP Plus Citroen přeji mnoho dalších spokojených zákazníků , stejně spokojených jako jsme my

Schafferovi

 

Navrátilovi

Chtěli by jsme poděkovat prodejci vozů panu Davidu Hallovi za jeho individuální přístup k nákupu nového vozu SUZUKI SX4.U pana Halla jsme již kupovali druhé vozidlo v rozmezí tří let.Dokázal nám vždy poradit.Mohli jsme se na něho obrátit,i když měl po pracovní době a pokaždé se nám snažil vyjít vztříc.U pana Halla ocenujeme jeho ochotu vše vysvětlit a poradit.Tímto mu chceme popřát hodně spokojených zákazníků.Pavel a Zdenka Navrátilovi

 

Miroslav Stejskal

Chtěl bych vyjádřit pochvalu Vašemu prodejci SUZUKI panu Davidu Hallovi. Maximálně vstřícný a profesionální přístup, schopnost empatie k zákazníkovi, znalost prodávaného vozidla a perfektně připravené doklady pro prodej, pojištění apod. Před vlastním prodejem mi vozidlo přivezl ukázat, takřka až v podvečer, do Prahy. Já již byl rozhodnut pro Škodu OCTAVII, ale nové rozhodnutí padlo až po špičkovém výkonu Vašeho prodejce. Myslel jsem, že už takoví lidé nejsou, ale oni jsou. Ještě jednou děkuji, jsem mile překvapen. Miroslav Stejskal, Výprachtice.

 

Edita Rösslerová

V prosinci 2013 jsme zakoupili vůz Suzuki S-Cross SX4 v AUTO KP PLUS. S vozem jsme maximálně spokojeni. Splnil naše představy a možná dokonce i předčil. Prodejem nás provázel p.Michal Tomáš, jemuž chci tímto poděkovat za jeho čas a péči, které nám věnoval. Jemu i firmě přeji mnoho dalších úspěchů.

 

Mgr. Aleš Strýček

Dobrý den pane Halle,
prvotní cesta do vašeho autosalonu byla spíše náhodná, dal jsem vám přednost před salonem v Jablonci a současně jsem si říkal, že pokud auto koupím a budu servisovat, je to pro mne praktičtější, protože pracuji v Liberci a očekávám odvoz do kanceláře v den servisu atd. Při naší návštěvě jsem nabyl velmi dobrý dojem z vámi poskytovaných služe b a ochoty se nám věnovat, byla sobota a vy jste se nám věnoval asi hodinu ještě po zavírací době. Současně mne přesvědčilo auto a společná cesta na Obří sud byla působivá. Takže proto jsme se na místě rozhodli pro koupi vozu u vás. Věřím i v budoucí dobrou servisní péči ze strany vaší firmy

 

Alena Malá

Zdravím z Jeseníku a moc děkuji za zaslání technického průkazu. V pátek jsem si vyzvedla SPZ a o víkendu jsme všichni -celá rodina- nový vůz testovali. Dopadlo to výborně, jsme velice spokojeni a těšíme se na další kilometry bez závad!

Chci Vám také poděkovat za Váš profesionální přístup při předávání a koupi vozu, za Vaši ochotu a vstřícné jednání. Byli jsme velmi mile překvapeni, protože s takovým přístupem se běžně nesetkáváme.

Ještě jednou děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků!

Alena Malá

alena mala

 

Miloslav Bičák

Na Vaši otázku o hlavním důvodu koupě SX4 u Vás je několik odpovědí:
1) mít nové spolehlivé auto
2) typ auta s vyšší světlou výškou a vyšším posazem
3) při rozhodování mezi škodou YETI, fiatem Sedici a SX4 poměr cena-užitná hodnota
4) při návštěvě autosalonu Váš osobní přístup k zákazníkovi Je to soubor důvodů a znich nelze vybrat hlavní či vedleší.

 

Alena Andrlová

Hlavním důvodem zakoupemí vozu u Auto KP plus byla špatná zkušenost s prodejci z Prahy, kde jsem poptávala auto jako první. Hned při první cenové nabídce došlo k nedorozumění. Dále určitě praktičtější je auto kupovat v LBC, v nejbližší prodejně a dalším důvodem bylo určitě Vaše velmi milé a vstřícné jednání.

 

Miloš Flek

Moje rozhodnuti jsou celkem intuitivni a tento model me nejspis zaujal ale podekovat musim ja Vam za profesionalni pristup a hlavne vstricne jednani a chovani ke me jako k zakazniku. I kdyz nas obchod na dalku nebyl uplne standartni Vase chovani a jednani rozhodlo o tom ze jsem vuz zakoupil prave od Vas.Bez nejmensiho problemu jste od zacatku az do konce resil veskere nase domluvy a moje pozadavky.

 

 

Ing. Daniela Zoufalá

Dobré ráno, krásný den i celý týden!S autem jsme se již zcela zkamarádily, jezdí fajn, chtěla jsem Vám moc poděkovat za velice milé a vstřícné jednání, byl jste vždy moc fajn a jestli má Auto KP plus jen takové prodejce - pak nakupuji auta už jen u Vás v Liberci! A to je od rodilé Pražandy co říct. Moc zdravím

 

Ing. Jiří Šmíd

Vážený pane Hall,

děkuji Vám za Vaši zprávu a dovolte mi, abych Vám rovněž poděkoval za dosavadní servis, který jste pro nás v rámci nákupu automobilu prováděl.
Jsme spokojeni jak s průběhem, tak i s formou poskytovaných služeb.

Věřím, že se k Vám budeme rádi vracet.

 

Ing. Petr Křivan 

Při výběru vozu jsem chtěl malý velký vůz, do kterého se vejdou 2 tříkolky.

Protože jsem nechtěl auto delší než 4,5m (problém v parkováním v podzemních garážích), vypadli kandidáti jako 

VW Caddy, Renault Kangoo a Fiat Doblo.

Pro 2 tříkolky je potřeba prostor 1,96m na délku, 1,1m na šířku a výšku. Tím vypadly z výběru všechny 

vozy MPV. Do posledního kola výběru tak postoupil NV 200 a Dacia Dokker.

 

Zkusili jsme u prodejce Dacia naložit do Dokkera třkolky. Bylo to na doraz a musel bych ještě upravit zadní dveře,

aby se do nich mohla schovat část předního kola tříkolky.

 

Tím, že jsme se mohli s NV200 hned svézt a nabídli jste nám lépe konstrukčně provedenou variantu NV200,

(proti mnou nalezenému vozu na internetu, z Ústí n. Labem, navíc posuvné levé dveře a zadní dveře výklopné do stran) a vše za rozumnou cenu, vyhráli jste.

 

Proti konkurenci sehrála důležitou roli i Vaše ochota a vstřícný přístup ke mně, jako zákazníkovi, za což vám moc děkuji.

Váš dceřínný prodejce z Prahy, kde jsme se byli rovněž podívat na NV200, se ani nezvedl od stolu, protože tam měl jiného zákazníka :-(.

Jiný prodejce Dacia se, na žádost o předváděcí jízdu přes internet, ani neozval. 

Jsou to drobnosti, ale ty u mne rozhodly.

 

Děkuji Vám za Vaši ochotu

a budu se těšit na další spolupráci.

 

Ing. Pavel Paclt

 

Dobrý den,

1. Jsem již 14let majitelem Nissanu Almera, se kterým jsem byl po celou dobu provozu nadmíru spokojen (přesněji řečeno moje žena
    a poté moje dcera).

2. Qashqai proto, protože se mi prostě líbí. Moderní SUV se sportovním vzhledem a maximálním vybavení podle mých představ.
    Sice trochu bojuji s prostorem, protože předchozí vůz (Mitsubishi Outlander) měl daleko více přihrádek a celkového prostoru,
    ale snad se s tím časem nějak vyrovnám. (hlavně nemám kam dát velkou PET lahev s Magnezií) Nic jiného totiž nepiju.

3. A konečně Váš autosalon KP Plus proto, protože je od mého bydliště nejblíže. Ale kdyby jste tento vůz v této výbavě neměli v 
    autosalonu, asi bych od Vás odešel s nepořízenou. Takže vidíte, jak je dobré mýti všechny vozy ve všech výbavách na skladě. :-)


Jinak musím konstatovat, že se za mnou hodně lidí ohlíží, což svědčí o tom, že je QASHQAI je opravdu krásné auto, které ještě není okoukané.
Za těch 10dní jsem najel cca 1.800km s průměrnou spotřebou 5.9l/100km. Ale jde to pořád dolů, protože prvních 600km jsem jezdil jenom krátké trasy. Myslím, že reálná spotřeba bude kolem 5,5l.

Jinak mi nový Qashqai dělá jen radost a jsem z něj nadšen !!! :-)

 

Ing. Marek Alexi

Dobré dopoledne,

 

hlavním důvodem byly reference známých, kteří vozy NISSAN mají a jsou maximálně spokojeni a co se týče výběru dodavatele, tak si myslím, že zde s ohledem na přístup a jednání prodejců nebylo o čem více se rozhodovat :-)

 

Petr Kovač

  Dobrý den pane Štichhauere!Moc díky za fotečku a za ostatní přání.
A k Vašim otázkám: Qashqai se nám líbil od první chvíle,co jsme ho spatřili.Jeho desing je prostě excelentní.A samozřejmě jsme také chtěli kvalitu!Myslím,že když se řekne Nissan,že to něco znamená.No a na internetu jsme si vyhledali prodejce Nissanu a jelikož máme rádi Liberec,tak bylo rozhodnuto!
Chtěl bych Vám také ještě jednou poděkovat za velice profesionální přístup při prodeji.
P.S. A s autíčkem stále vzbuzujeme v tom našem výběžku údivy a rozruch,moc se líbí!

 

Bohuslav a Lada Janouškovi

Je 26.3.2012 a přivezli jsme si naší novou SX4. Velice musíme poděkovat za vstřícný a plně profesionální přístup pana Michala Tomáše. Jeho chování v době prvního setkání bylo velice příjemné a hlavně nevtíravé, i když nemohl vědět jestli koupíme nebo ne. Zkušební jízdě věnoval maximum a to i přes naše trochu nadstandartní nároky. Auto bylo perfektně připraveno v daný čas a i nadále nám věnoval spoustu času na předání vozu. Takže ještě jednou děkujeme a pokud se někdo rozhoduje kam pro Suzuku, tak můžeme jen doporučit.

Po dvou letech od koupi SX4 jsme se rozhodli posílit vozový park ještě o swiftíka. A opět pan Michal Tomáš nezklamal a potvrdil svůj profesionální přístup k dané věci. Jsme spokojeni s jeho službami a samozřejmě i se Swiftem. Nezbývá než opět poděkovat a možná někdy příště.

 janouškovi

 

 

Bernat Miroslav

Pane Hall,
ještě jednou bych Vám rád poděkoval za nevšední přístup, se kterým jsem se setkal nejen při pořízení nového vozu Suzuki SX4 ve vaší prodejně, ale i při další komunikaci během roku, kdy vozidlo užívám.
Velice rychle jsem si na vůz zvykl, jsem maximálně spokojen, za rok jsem najel 30 000 kilometrů bez problémů. Rovněž děkuji pracovníkům libereckého servisu, dojíždím z Prahy a servis mi vychází vstříc nabídkou sobotních termínů. Ať se Vám daří, M. Bernat, Praha

  Holoušová Helena

Již 3 vozidlo zakoupene prodejce p.Tomáš ochota na 1 servis take , doporučuji všem jen tak dále .

 Hol

 

 

 

 

 

Jiří Hoffman

Dobrý den, pane Štichhauere,

děkuji za Váš e-mail.Také já děkuji za Váš profesionální servis a inspiraci ke koupi vozu.V telefonické anketě firmy Nissan,jsem Vám a celému týmu udělil právem vysoké hodnocení.Nějaké drobné dotazy k vozu mám,ale jak jsem již avizoval jsem naprosto spokojen.Hlavně se potýkám s trvalým nedostatkem času,takže se příležitostně zastavím a probereme to přímo.Navíc i já mám u Vás ještě nějaké restíky.A odpověď na Vaše PS je jasná....pěkný vůz se skvělými parametry a výborný servis při prezentaci a následném prodeji.To byl důvod koupi vozu o kterém jsem původně vůbec neuvažoval :-).