Vážení zákazníci,

od 20.3.2024 po přechodnou dobu prodej a servis zn. Opel najdete v budově Citroën (Doubská 437).

Dále probíhá rekonstrukce v budově Doubská 660. Servis vozů Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete v 1. patře v kanceláři vpravo. Prodej vozů značek Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete také v 1. patře.

Děkujeme za pochopení AUTO KP PLUS.

25. - 26. 5. TOYOTA VÍKEND

V sobotu 1.6.2024 budou všechny naše provozovny uzavřeny z důvodu konání promo akce. Prodejní personál tak najdete v autokempu v Liberci Pavlovicích na " Sportovním dětském víkendu s AUTO KP PLUS".

 

Servis

Společnost AUTO KP PLUS HOLDING a.s. je autorizovaným servisním místem značek Suzuki, Fiat, Citroën, Toyota a Nissan. Provádíme veškerý záruční i pozáruční servis, lakýrnické a klempířské práce, zajištění STK, servis klimatizací, pneuservis a geometrii náprav, diagnostiku podvozku na zařízení HEKA. Cílem našich služeb je Vám přinášet komplexní zajištění servisní péče o Váš vůz s minimem starostí a maximem odborné péče, díky školenému personálu v příjemném prostředí zákaznické zóny s nápoji a připojením Wi-fi zdarma. Pro naše věrné zákazníky máme slevové programy na náhradní díly, záruční a pozáruční servis.

Non Stop Asistence AUTO KP PLUS HOLDING a.s. 776 467 971 

Pro objednání servisních služeb nás kontaktujte zde    

Věrnostní programy: