Úvodní strana

BusinessCenter

Vozidla pro Vaše podnikání!

Přejít na web
BusinessCenter
Přejít
Fiat Professional

Práce nikdy nekončí

Přejít na web
Fiat Professional
Přejít
Užitkové vozy Opel

Užitkové vozy Opel

Přejít na web
Užitkové vozy Opel
Přejít
Užitkové vozy Toyota

Užitkové vozy Toyota

Přejít na web
Užitkové vozy Toyota
Přejít
Užitkové vozy Nissan

Užitkové vozy Nissan

Přejít na web
Užitkové vozy Nissan
Přejít
Ilustrační fotografie

Pronájem vozů

Nabízíme vozidla všech segmentů – vozy nižší, střední i vyšší třídy, dodávky a vícemístné dodávky. Půjčujeme výhradně nové, anebo zánovní vozidla ve 100% stavu. Nabízíme nové technologie – hybridní vozy, PLUG-IN nebo 100% elektrické vozy

  • Méně starostí s běžným provozem
  • Vozidla jsou pravidelně servisována
  •            Doba pronájmu 3-12 měsíců
  • Nevyžaduje výrazné počáteční náklady
  • Žádné nepředvídané výdaje
Aktuální nabídka vozů k pronájmu

Alternativní pohony

Katalog nových vozů

Reference

Ing. Petr Dam

Tak nějak jsem věděl, že Vitara bude určitě velmi dobré auto. Když jsem na netu pátral po recenzích a testech, nikdy se mi nestalo, že bych narazil na nějaké špatné hodnocení.

Nicméně musím říct, že první dojmy předčily veškerá má očekávání!

Jízda je naprosto famózní. Mám pocit, jako bych s tímto autem jezdil už léta - všechno je naladěné tak nějak "řidičsky" - zatočím volantem a ten zatáčí přesně tak, jak bych čekal, šlápnu na plyn a odezva je prakticky okamžitá, přeřadím a auto dělá přesně to, co jsem očekával, brzdím a opět auto poslušně vykonává moje povely...

Trochu ještě tápu s různými nastaveními infotainmentu a rád si některé věci od Vás nechám rád znovu vysvětlit, ale to je spíš mou neznalostí a nezkušeností s těmito vychytávkami. 

Zhrnu to - jsem nadšený.

Vážně nadšený - určitě to bude i tím, že se jedná o zbrusu nové auto, nicméně myslím si, že Vitara je famózně vymyšlený, vyrobený a zpracovaný vůz.

Já osobně se v něm cítím naprosto fajn.

Jsem moc rád, že jste mě navedl ke koupi nové Vitary!

Ještě jednou Vám moc děkuji za Váš přístup a za pocit, že se u Vás cítím jako Váš zákazník!

Těším se, že se za (zhruba) měsíc pozdravíme!

Hezký den,

Ing. Petr Dam

Valouchová Lída

Vážený pane Štěpáne,

chtěla bych Vám alespoň touto cestou moc poděkovat za velmi profesionální, milé a rychlé jednání při prodeji vozu Toyota Yaris Cross, se kterým už jsem najela přes 1000 km a jsem s ním naprosto spokojená, doslova ho miluji:))

Děkuji!

V brněnských autosalónech se mají co učit.

Vivat Liberec!!!

Lída Valouchová

Paclt František

Vážený pane vedoucí,

dovolte, abych alespoň touto formou vyjádřil poděkování všem pracovníkúm vašeho servisu, kteří se podíleli na opravě mého vozidla. Počínaje panem Slavíkem, Volmanem u kterých si cením jejich přístupu a vstřícnosti při zadávání až po jednotlivá pracoviště. Kvalita odvedené práce je opravdu na profesionální úrovni. Jsem  maximálně  spokojen. Pro mne, držitele průjkazu ZTP, se značnými pohybovými problémy, slouží vozidlo jako mé nohy. Pro mne je auto jako nezbytná nutnost.

Cením si u vás toho, že jste firma, která nejenom prodává auta, ale nabízí i služby během celého provozu. Všude vás za to chválím a doporučuji.

S pozdravem

Paclt František Varnsdorf

Přikrylová Nikola

2. garancni prohlídka u Hyundai Tucson 2021, byla jsem překvapena příjemnou spolupráci a vše proběhlo na jedničku. Jako bonus auto krásně umyto, i zevnitř a ta kola

Zobrazit vše

O nás