Úvodní strana

BusinessCenter

Vozidla pro Vaše podnikání!

Přejít na web
BusinessCenter
Přejít
Fiat Professional

Práce nikdy nekončí

Přejít na web
Fiat Professional
Přejít
Užitkové vozy Opel

Užitkové vozy Opel

Přejít na web
Užitkové vozy Opel
Přejít
Užitkové vozy Toyota

Užitkové vozy Toyota

Přejít na web
Užitkové vozy Toyota
Přejít
Užitkové vozy Nissan

Užitkové vozy Nissan

Přejít na web
Užitkové vozy Nissan
Přejít

Hybridní vozy Toyota

Objevte kouzlo nejlepších hybridních vozů na trhu. Zjistěte více nejen o výbavě, výkonu či ceně některého z hybridních modelů Toyota a přesvědčte se sami, že jsou tou nejlepší volbou.

Výhody hybridů Toyota

Baterie
Na hybridní baterie se můžete spolehnout

Nabízíme záruku 11 let při každoroční kontrole hybridního systému. Na komponenty hybridního pohonu pak dostanete záruku 5 let nebo 100 tis. km. A protože máme rádi přírodu, jsou všechny baterie recyklovatelné.

Servis
Drahá údržba? Vůbec ne!

Náklady na běžnou údržbu jsou stejné jako u běžných vozidel. Jako bonus pak hybridy netrápí takové opotřebení brzd, protože většinu zpomalování zajišťuje motor. A ušetříte i za případné výměny spojky, alternátorů či rozvodových řemenů.

Dálnice
I hybridní vozy umí být výkonné

Naše spalovací motory v hybridech Toyota jsou i za vysokých rychlostí hospodárné a dálkové jízdy s nimi jsou plynulé a komfortní.

Dobíjení
K dobíjení nepotřebujete zásuvku

Baterie se o svoje dobíjení postará sama – za běžné jízdy prostřednictvím motoru, při brždění pomocí rekuperace energie.

Katalog nových vozů

Reference

Jakub Tkacz

Maximální spokojenost, profesionální a vstřícný přístup, skvělá cena (dojel jsem si pro Berlingo až z Ostravy). Prodejce připravil všechny podklady tak, že při registraci vozidla na úřadě jsem navíc musel ukázat jen svůj občanský průkaz.

manželé Michálkovi

Objednali jsme si u Auto KP Plus Toyotu Yaris. Prodej zprostředkovává p. Tomáš Taran. Protože jsme v posledních dnech obešli několik prodejců nejen v Liberci, musíme ho pochválit za jeho odbornost a citlivý přístup k zákazníkovi. Dokázal zodpovědět všechny naše dotazy, nic nám nevnucoval, ale přesvědčil nás, proč si koupit právě tohle auto. Zaslouží pochvalu. Doufáme, že u Vás budeme spokojeni.

Ing. Pavel Kuchta

Dovolte mi poděkovat Vám za krásnou spolupráci. Auto je perfektní, všichni máme radost.

Jan Jindra

Pro Toyotu jsme se rozhodli, jelikož taťka nechtěl VW koncern a na Toyotu měl kladné reference od svých kolegů z práce. Dalším aspektem byla cena – původně jsme měli kupovat Hondu Jazz, ale poté co jsem na internetu našel Vaši akci a vaše vozy, tak se rodiče rozhodli pro tuto levnější variantu.

Auto KP Plus jsem vybral, dle oficiálních prodejců, kteří jsou uvedeni na stránkách Toyoty.

Váš přístup k nám hodnotím pozitivně, jelikož vše proběhlo přesně tak, jak bylo domluveno, bez jakýchkoliv problémů.

Zobrazit vše

O nás