Úvodní strana

BusinessCenter

Vozidla pro Vaše podnikání!

Přejít na web
BusinessCenter
Přejít
Fiat Professional

Práce nikdy nekončí

Přejít na web
Fiat Professional
Přejít
Užitkové vozy Opel

Užitkové vozy Opel

Přejít na web
Užitkové vozy Opel
Přejít
Užitkové vozy Toyota

Užitkové vozy Toyota

Přejít na web
Užitkové vozy Toyota
Přejít
Užitkové vozy Nissan

Užitkové vozy Nissan

Přejít na web
Užitkové vozy Nissan
Přejít

Alternativní pohony

Hybridní vozy Toyota

Objevte kouzlo nejlepších hybridních vozů na trhu. Zjistěte více nejen o výbavě, výkonu či ceně některého z hybridních modelů Toyota a přesvědčte se sami, že jsou tou nejlepší volbou.

Výhody hybridů Toyota

Baterie
Na hybridní baterie se můžete spolehnout

Nabízíme záruku 11 let při každoroční kontrole hybridního systému. Na komponenty hybridního pohonu pak dostanete záruku 5 let nebo 100 tis. km. A protože máme rádi přírodu, jsou všechny baterie recyklovatelné.

Servis
Drahá údržba? Vůbec ne!

Náklady na běžnou údržbu jsou stejné jako u běžných vozidel. Jako bonus pak hybridy netrápí takové opotřebení brzd, protože většinu zpomalování zajišťuje motor. A ušetříte i za případné výměny spojky, alternátorů či rozvodových řemenů.

Dálnice
I hybridní vozy umí být výkonné

Naše spalovací motory v hybridech Toyota jsou i za vysokých rychlostí hospodárné a dálkové jízdy s nimi jsou plynulé a komfortní.

Dobíjení
K dobíjení nepotřebujete zásuvku

Baterie se o svoje dobíjení postará sama – za běžné jízdy prostřednictvím motoru, při brždění pomocí rekuperace energie.

Katalog nových vozů

Reference

Hintner Jiří

 
Servis jsem nenavštívil, ale potřeboval jsem poradit s drobnosti, kterou zřejmě zapříčinila vybití baterie. Zavolal jsem v sobotu ve dvanáct hodin, kdy měl servis i prodejna Hyundai zavřeno. Ozval se mi pán, který mi ochotně se vším poradil i přesto, že už měl volno. Moc děkuji.

Vágner Milan

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za stálé servisní služby na mém vozu Hyundai SANTA FE.

Ochotu a přístup k servisu by si měly vzít ostatní servisy za vzor. Nemám k tomu za 25let žádnou připomínku - prostě super.

Vím co všude říkám, mám po sobě od začátku všechny SANTA FE. Byly servisovány bez jediné výhrady.

Velké díky s přáním, aby to bylo i dál.

Hezký den

Milan Vágner

p. Hocek

Velká spokojenost s profesionálním přístupem k zákazníkovi. Ochota, odbornost, trpělivost a to vše s úsměvem, to jsou priority týmu Suzuki. Tímto všem děkuji a musím hlavně vyzdvihnout přístup prodejce p. Tomáše a pí. Průchové při koupi nového vozu.

Miloslav Hayek

Za mě spokojenost. Pro vůz Toyota Aygo jsem si jel z Plzně. Od první komunikace po předání vozu uběhlo jen pár dnů (i s víkendem). Prodejce ochotně přehodil komplety z letních na zimní, přestože zimní sezóna ještě nezačala, automobil a všechny jeho ovládací prvky stručně představil, přístup celkově profesionální. Po cestě nebyly s vozem žádné problémy, naopak jsem se utvrdil v tom, že Toyota dělá skvělé produkty, které jsou ještě lepší než čekáte. Konkrétně Aygo je v dané cenové kategorii bomba.

Zobrazit vše

O nás