Opel Liberec

Jsme autorizovaným servisním místem a jediným autorizovaným prodejcem vozů Opel v Libereckém kraji. Nabízíme vám kompletní služby spojené s pořízením automobilu. Kromě pomoci s výběrem konkrétního vozu se s námi můžete poradit také o možnosti financování – kromě úvěrových možností nabízíme také prodej na leasing. Pro váš nový Opel vám také pomůžeme zařídit povinné ručení i havarijní a jiná pojištění. Samozřejmostí je také ta nejlepší záruční a i pozáruční servisní péče.

Ať už se rozhodnete pořídit rodinný vůz, potřebujete spíše menší auto pro sólové projížďky, nebo sháníte vůz s pohonem 4x4, jsme tu pro vás.  Pokud netoužíte po novém automobilu, můžete vybírat i z naší nabídky ojetých vozů. 

Všechny podrobnosti o autech značky Opel se dozvíte u nás nebo na www.autokpplus.opeldealer.cz

Pozor! Pro zajištění větší pohodlnosti při výběru vašeho nového vozu Opel jsme naši prodejnu přemístili mimo původní areál Auto KP Plus. Prodejnu a servis Opel tedy najdete v Londýnské ulici č. 558 v Liberci. 

 

 

 

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Více informací