Vážení zákazníci,

od 20.3.2024 po přechodnou dobu prodej a servis zn. Opel najdete v budově Citroën (Doubská 437).

Dále probíhá rekonstrukce v budově Doubská 660. Servis vozů Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete v 1. patře v kanceláři vpravo. Prodej vozů značek Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete také v 1. patře.

Děkujeme za pochopení AUTO KP PLUS.

Velkoodběratelé

Společnost AUTO KP PLUS HOLDING a.s. patří k největším  prodejcům nových vozů v Libereckém kraji a je jedním z nejvýznamnějších prodejců značek Suzuki, Fiat, Citroën, Toyota, Nissan Jeep, Opel a Hyundai v České republice.

Pro tyto značky zajišťujeme kompletní a komplexní záruční i pozáruční servis. Jsme také součástí projektu BUSINESS CENTER, Fiat Professional,Toyota Business Plus a Opel Užitkové vozy v rámci kterých nabízíme individuální přístup v nabídce produktů a služeb klientům s vozovým parkem užitkových vozů.

Jsme si vědomi důležitosti vzájemného partnerství při zajišťování bezproblémového chodu Vašeho podnikání i proto nabízíme služby, které nejsou jen výčtem činností, ale které Vám skutečně pomáhají.

Základem našeho fleetového programu jsou dlouholeté zkušenosti našich klientů s užíváním vozů ve svých vozových parcích.

Výhodou našich fleetových programů (Fiat ProfessionalCitroën Business CenterNissan Fleet, Suzuki Fleet, Toyota Business Plus, Opel Užitkové vozy ) jsou:

  • výhodnější ceny při nákupu osobních i užitkových vozidel o více než 20 000 korun
  • aktuální sklad více jak 10 náhradních vozidel k Vaší okamžité mobilitě
  • 24 hodin poradenství a pomoci díky asistenčním službám
  • okamžité řešení pojistných událostí díky spolupráci s nejvýznamnějšími pojišťovnami v ČR
  • rychlé opravy vozidel díky tomu, že na všechny nabízené značky máme trvale 70 % náhradních dílů skladem
  • snížení Vašich výdajů za opravy díky prodloužené záruční lhůtě