Vážení zákazníci,

od 20.3.2024 po přechodnou dobu prodej a servis zn. Opel najdete v budově Citroën (Doubská 437).

Dále probíhá rekonstrukce v budově Doubská 660. Servis vozů Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete v 1. patře v kanceláři vpravo. Prodej vozů značek Nissan, Fiat, Jeep a Dongfeng najdete také v 1. patře.

Děkujeme za pochopení AUTO KP PLUS.

Fiat Ducato přestavby

Díky přepracované elektrické architektuře je možné Ducato dovybavit řadou inovativních bezpečnostních prvků, které přinášejí bezstarostný zážitek z jízdy. Asistenční systémy řidiče ADAS umožňují autonomní řízení 2. úrovně, což znamená, že Ducato je schopno automaticky zrychlovat, brzdit v různých situacích a držet se uprostřed jízdního pruhu.Nová řada motorizací Ducata s označením Multijet₃ nabízí širokou škálu možností, které usnadní práci při jakémkoliv poslání. Lehká a těžká homologace (výkonové verze 120 k, 140 k a 180 k), manuální a automatická převodovka, to vše se sníženou hlučností a nejpříznivější spotřebou paliva ve třídě.

Poptávka vozidla


 
*Veškeré poptávky, údaje, ceny a vyobrazení jsou nezávazné a mají pouze informativní charakter. Všechny uvedené informace mají charakter obchodního sdělení a nejsou nabídkou ve smyslu § 1732 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů.

Potřebujete poradit?

zavolejte nám